UAB „Orfėjas“ – pramoninę šildymo ir vėsinimo įrangą tiekianti įmonė, kuri savo veiklą vykdo nuo 2003 metų. 16 metų patirtis, daugiau nei 5000 įrengtų pramoninių bei komercinių objektų, aukščiausias klientų pasitenkinimas produktais bei aptarnavimu – leidžia mums vadintis didelių ervių šildymo bei vėsinimo specialistais.

Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas yra neatsiejama mūsų įmonės dalis: kiekvieną dieną bendraujame su pramoninės šildymo ir vėsinimo įrangos gamintojais, kasmet vykstame į gamyklas ir dalyvaujame specialiai mūsų įmonei organizuojamuose seminaruose. Sukaupta patirtimi, technologinėmis naujovėmis, įrangos atnaujinimais ir patobulinimais, išsamia technine informacija dalinamės su klientais, projektuotojais ir montuotojais. Operatyviai atsakome į visus iškylančius klausimus, patariame, teikiame profesionalias serviso paslaugas bei garantinį aptarnavimą.

Pastoviai papildome ir atnaujiname asortimentą, kruopščiai atrenkame įrangą, todėl galime pasiūlyti daug kokybiškų ir pažangių produktų, leidžiančių efektyviai išspręsti daugelį šildymo bei vėsinimo problemų pramoniniame ir komerciniame sektoriuose.

Vertiname visus klientus, laikomės sąžiningumo principų, užtikriname aukštą aptarnavimo kokybę, vykdome įsipareigojimus. Kreipkitės į mus, patikėkite mums savo problemas ir mes jas išspręsime maksimaliai gerai.

Maloniai kviečiame bendradarbiauti.

Pagarbiai,
UAB „Orfėjas“