Elektriniai oro šildytuvai – kaloriferiai LEO EL BMS naudojami šildyti didelės kubatūros patalpas, tokias kaip: pramoninės ir gamybos salės, dirbtuvės, automobi...
PASKIRTIS HEAT1 HE - tai modernus, šiuolaikiško dizaino elektrinis patalpų oro šildytuvas. HEAT1 HE elektriniai oro šildytuvai naudojami mažų ir vidutinių pata...

Elektriniai kaloriferiai, kitaip dar elektriniai oro šildytuvai yra skirti didelės kubatūros patalpų šildymui, tokių kaip: pramoninės ir gamybos salės, dirbtuvės, sandėliai, prekybos centrai ir t.t.

Pagrindinis elektrinių kaloriferių privalumas yra jų gebėjimas greitai ir tolygiai sušildyti patalpas. Toks šildymo būdas nėra inertiškas, šiluma juntama vos prietaisams pradėjus veikti.

Elektrinis kaloriferis susideda iš ventiliatoriaus, elektrinio šilumokaičio ir korpuso. Veikimo principas: ventiliatorius tolygiai nupučia šilumą nuo įkaitusio elektrinio šilumokaičio pro oro išpūtimo groteles į reikiamą šildyti plotą.

Elektrinius kaloriferius galima sujungti su recirkuliacine oro maišymo kamera ir tokiu būdu sukurti paprastą ir efektyvią mechaninę vėdinimo sistemą.