Nelengva užduotis surasti iš tiesų efektyvų vidutinio bei didelio tūrio komercinių ir gamybinių patalpų šildymo būdą – suteikiantį komfortą bei leidžiantį taupyti. Pasauliniu mastu veikianti šildymo kompanija ROBUR, kuri jau daugelį metų gamina ir tiekia šildymo įrangą visoje Europoje, turi ką pasiū...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
G serija - patentuotas specialus aliuminio lydinio šilumokaitis su „Žemės Efektu“, papildomas kondensacijos šilumokaitis, „Pre-Mix“ degiklio technologija, ašinis ventiliatorius
G 60 20.2-56.2 kW moduliuojama atiduodama šiluminė galia, moduliuojamas oro srautas 3310-5350 m³/val., oro nupūtimas 31 m, svoris 75 kg, GARANTIJA 2 metai
G 60
20.2-56.2 kW moduliuojama atiduodama šiluminė galia, moduliuojamas oro srautas 3310-5350 m³/val., oro nupūtimas 31 m, svoris 75 kg, GARANTIJA 2 metai
G 100 33.5-90.2 kW moduliuojama atiduodama šiluminė galia, moduliuojamas oro srautas 5200-8250 m³/val., oro nupūtimas 40 m, svoris 120 kg, GARANTIJA 2 metai
G 100
33.5-90.2 kW moduliuojama atiduodama šiluminė galia, moduliuojamas oro srautas 5200-8250 m³/val., oro nupūtimas 40 m, svoris 120 kg, GARANTIJA 2 metai
Pasirinkite produkto modelį:

Nelengva užduotis surasti iš tiesų efektyvų vidutinio bei didelio tūrio komercinių ir gamybinių patalpų šildymo būdą – suteikiantį komfortą bei leidžiantį taupyti. Pasauliniu mastu veikianti šildymo kompanija ROBUR, kuri jau daugelį metų gamina ir tiekia šildymo įrangą visoje Europoje, turi ką pasiūlyti. Italų bendrovės produktai atspindi technologinę pažangą, apimančią energijos išteklių taupymą ir naudą žmonijai.

Kaip vieną iš efektyviausių šildymo būdų gamtinėmis arba suskystintomis dujomis (LPG), ROBUR siūlo naujos kartos dujinių kondensacinių ir moduliacinių kaloriferių – oro šildytuvų G modelius. Būtent G serijos šildytuvai gali pasiekti net 105% efektyvumą ir sutaupyti energijos iki 25% lyginant su kitais tokio tipo šildytuvais. ROBUR tyrimų ir plėtros centro atlikti bandymai bei visoje Europoje įrengti prietaisai patvirtino, kad G serijos dujiniai kaloriferiai jau per 30 min. gali sušildyti vidutinio dydžio ir dideles patalpas: gamyklas, dirbtuves, sandėlius, sportos sales, sveikatingumo centrus, uždarus teniso kortus, baulingo alėjas, laboratorijas, šiltnamius ir pan. Komfortui didinti galima visiška įrenginio moduliacija. Tai reiškia, kad galima reguliuoti šildymo galią nuo 40% iki 100% ir nepriklausomai kontroliuoti ventiliatoriaus pučiamą oro srautą trimis greičiais, pvz.: įrenginys veikdamas maksimalia galia greitai prišildo patalpas, o vėliau galią sumažina ir tik palaiko reikiamą (pageidaujamą) temperatūrą. Tokiu būdu užtikrinamas didesnis efektyvumas, sutaupoma daugiau energijos ir didėja komfortas žmonėms ir aplinkai.

Pagrindinė ROBUR oro šildytuvų didelio efektyvumo paslaptis – patentuoti specialaus aliuminio lydinio šilumokaičiai su „Žemės Efektu“ („Ground Effect“). Aliuminio lydinio šilumos laidumas yra net 10 kartų didesnis nei plieno, tai sąlygoja homogenišką, tolygiai pasiskirsčiusią temperatūrą ant šilumokaičio paviršiaus. Piramidės formos šilumokaitis padalina oro srautą į skirtingų temperatūrų sluoksnius: aukštesnė temperatūra yra laikoma žemesniuose lygiuose ir atvirkščiai (žr. 1 pav.). Taigi šaltesnis oras prispaudžia karštesnį orą ir neleidžia jam kilti į viršų, ir taip aplinkoje sumažina šilumos stratifikaciją (oro susisluoksniavimąsi) (žr. 2 pav.). ROBUR įrodė, kad veikiant G serijos šildytuvams, aukštyje tarp 1-6 metrų temperatūros skirtumas yra tik 1,5 °C: 1 m aukštyje yra 19 °C, tuo tarpu 6 m aukštyje yra 20,5 °C (žr. 3 pav.). ROBUR piramidės formos šilumokaitis išsiskiria ir tuo, kad geriau pašildo visą oro srautą, kurį pučia ventiliatorius. Taip yra dėl specialios šilumokaičio konstrukcijos, kuri užtikrina minimalius tarpus tarp šildymo plokštelių (žr. 4 pav.). Šilumokaičio paviršiaus plotas yra ženkliai didesnis nei standartinių šilumokaičių: viduje vertikaliai ratu išsidėsčiusios aliuminio lydinio lamelės, pro kurias praeina dūmai (degimo produktai), o išorėje – horizontaliai aplink išdėstytos aliuminio lydinio plokštelės, sukuriančios papildomą plotą aplinkiniui orui pašildyti (žr. 4 pav.). Taigi visumoje turime kompaktišką įrenginį su mažesniu, tačiau efektyvesniu šilumokaičiu, sugebančiu perduoti daugiau šilumos.

Robur piramidės formos šilumokaitis
1 pav.: Temperatūros pasiskirstymas piramidės formos šilumokaityje


Robur piramidės formos šilumokaitis
4 pav.: ROBUR šilumokaičio pjūvis

Robur žemės efekto termografija
2 pav.: Robur žemės efekto termografija

Robur oro sluoksniavimosi palyginimas
3 pav.: Vidutinis oro susisluoksniavimas lyginant tris dujinių sistemų tipus

Kaip veikia ROBUR G dujiniai kaloriferiai? Pirmiausiai įsijungia padavimo ventiliatorius ir specialiame degimo vamzdyje geriausias dujų ir oro santykis yra sumaišomas (Pre-Mix). Elektrodas šį oro/dujų mišinį uždega ir tokiu būdu yra išgaunama ilga ir tolygi liepsna, kuri dega per visą būgno formos šilumokaičio dalį (1). Toliau įkaitusios dujos (degimo metu išsiskyrusi šiluma) keliauja į viršų sušildydamos specialią piramidės formos šilumokaičio dalį (2). Tai – pagrindinė šilumokaičio dalis, dėl kurios oro srautas yra padalinamas į skirtingų temperatūrų sluoksnius (viršuje temperatūra žemesnė, apačioje aukštesnė). Prieš išmetant dūmus, jie dar pereina per papildomą trečią šilumokaičio dalį (3), taip jį pašildydami. Ašinis ventiliatorius tolygiai nupučia šilumą nuo šilumokaičio į patalpas pro reguliuojamas groteles. Susidariusį kondensatą surenka kolektorius (4), o specialus kondensato nubėgimo sifonas (5) pašalina susikaupusį skystį iš šildytuvo. Atvėsę degimo produktai yra pašalinami per dūmtakį (6).

Robur G sudedamosios dalys
5 pav.: ROBUR G šildytuvo vidus (iš galo)

G kaloriferis išsiskiria tuo, kad turi papildomą kondensacijos šilumokaitį. Šioje dalyje degimo produktai prieš patekdami į dūmų šalinimo sistemą, dūmtakį-ortakį, yra maksimaliai atvėsinami. Tokiu būdu į patalpas yra atiduodamas maksimalus kiekis šilumos ir tik nedidelė jos dalis išeina kartu su dūmais.

G kaloriferiai, skirtingai nei geriausi rinkoje esantys kondensaciniai katilai, nereikalauja vandens paskirstymo sistemos, todėl užtikrinamas geresnis bendras sistemos efektyvumas. Jiems nereikia ir centrinės šildymo sistemos, todėl įrengimo išlaidos yra mažesnės. Montavimo laikiklių pagalba šildytuvai įrengiami virš grindų toje pačioje patalpoje, kurią reikia šildyti: taip neapkraunamas vertingas grindų plotas.

Dujiniai moduliaciniai ir kondensaciniai G serijos oro šildytuvai – tai naujausias sprendimas, užtikrinantis efektyvų komercinių ir gamybinių patalpų šildymą. Įrenginiai veikia savarankiškai ir yra pilnai moduliuojami, naudoja energijos tik tiek, kiek tuo metu reikia. G kaloriferiai neturi inercijos ir jau per pusvalandį pripūs reikiamą šilumos kiekį, o vėliau tik jį tolygiai palaikys. Atsižvelgiant į kainą ir kokybę, ROBUR G – geriausias pasirinkimas, užtikrinantis minimalias dujų sąnaudas ir greitą sistemos atsipirkimą!

Dujinius kondensacinius ir moduliacinius kaloriferius G verta rinktis, nes:

 • Įtalų kompanija ROBUR. Viena patikimiausių šildymo kompanijų Europoje, nuolat atliekanti mokslinius tyrimus, siekianti inovacijų, rodanti dėmesį žmonėms ir gerbianti aplinką. ROBUR siūlo sprendimus, kurie leidžia efektyviai naudoti energiją ir padeda sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.
 • Pilna moduliacija – galima reguliuoti šildymo galią nuo 40% iki 100% bei nepriklausomai keisti ventiliatoriaus greitį 3 pakopom. Naudodamasis patalpos skaitmeniniu chronotermostatu šildytuvas gali nustatyti efektyvią vidaus temperatūrą ir teisingai moduliuoti šiluminę galią bei oro srautą tam, kad bet kokiomis šildytuvo darbinėmis sąlygomis patalpoje būtų užtikrinta komfortabili temperatūra.
 • „Žemės efekto“ šilumokaičiai. Patentuoti piramidės formos šilumokaičiai iš aliuminio lydinio sumažina šilumos stratifikaciją (oro sluoksniavimąsi) patalpoje: dėl jų skirtingame aukštyje temperatūrų skirtumai yra maži. Šilumokaičio paviršiaus plotas yra ženkliai didesnis nei standartinių šilumokaičių, todėl perduodamas didesnis šilumos kiekis.
 • Nerūdijančio plieno „Pre-Mix“ degikliai – nauja, patobulinta degiklio technologija užtikrina ilgą ir tolygią liepsną, kuri pagerina temperatūros pasiskirstymą šilumokaityje. Degiklį valdo pažangus mikroprocesorius, kuris padeda užtikrinti geriausią dujų/oro santykį visomis darbinėmis sąlygomis bei tuo pačiu sumažinti iki minimumo CO ir NOx emisijas. Valdant pirminį visišką sumaišymą taip pat galima išvengti problemų išmetimo sistemoje.
 • Kokybės garantija – tai europietiškas, 100% pagamintas Italijoje gaminys, kurio techniniai parametrai atitinka deklaruojamas vertes, pažymėtas CE sertifikatu. Visi ROBUR šildytuvai sertifikuoti C tipo įrengimui. Tai reiškia, kad degimo kontūras yra visiškai izoliuotas, o visi degimo produktai pašalinami į lauką. Šildytuvai gaminami iš aukščiausios kokybės komponentų (plieninis korpusas, dengtas epoksido milteliais; ašinis ventiliatorius; nerūdijančio plieno degiklis; aliuminio lydinio šilumokaitis; nerūdijančio plieno būgno formos šilumokaitis).
 • Kompaktiški, lengvai montuojami. Vieni geriausių šildytuvų rinkoje pagal šildymo galios ir svorio santykį. Mažos įrengimo ir laiko sąnaudos.
 • Galimybė prijungti recirkuliacinę kamerą – šviežio oro tiekimui.
 • Plačios pritaikymo galimybės: dirbtuvės, gamyklos, sandėliai, automobilių salonai ir plovyklos, autoservisai, logistikos centrai, sporto salės ir sveikatingumo centrai, parodų ir susirinkimų salės, prekybos centrai, bažnyčios, laboratorijos, šiltnamiai, teniso kortai, baulingo alėjos ir kiti vidutinio bei didelio tūrio komerciniai ir pramoniniai pastatai.

G valdymo pultas su sifonuPrie kondensacinio G oro šildytuvo pridedami priedai:

 1. skaitmeninis nuotolinio valdymo pultas (įrenginio valdymas, nustatymas ir diagnostika);
 2. kondensato nubėgimo sifonas;
 3. suskystintų dujų rinkinys (LPG);
 4. sieninis šablonas;
 5. šildytuvo naudojimo ir techninės priežiūros vadovas.

Robur G serijos dujiniai šildytuvai yra suprojektuoti su elektronine sistema, mikroprocesoriumi atliekančia kontroliavimą ir reguliavimą tam, kad būtų galima užtikrinti reguliarų įrenginio veikimą bet kokiomis darbinėmis sąlygomis.
Elektroninė plokštė su nuotoliniu valdymu nuolat tikrina degiklio, pūstuvo, ventiliatorių veikimą ir tokiu būdu tobulai moduliuoja šildymo galią bei aplinkos vėdinimą.
Įprastu žiemos sezonu šildytuvas daugiausia laiko praleidžia moduliavimo režime, kuriame apjungiami geriausi degimo našumai.
Elektroninis valdymas leidžia net tik tobulai sureguliuoti reikalingą šildymą, bet taip pat ir atitinkamus bei pastovius degimo rodiklius minimalaus aplinkos užteršimo ribose.
Skaitmeninis chronotermostatas, standartiškai pridedamas prie G dujinių kondensacinių šildytuvų, turi svarbias valdymo funkcijas, kurios padeda užtikrinti tikslesnį ir ekonomiškesnį įrenginio naudojimą.
Naudojant paprastą jungti su pilnai ekranuotu dviejų laidininku kabeliu galima valdyti kiekvieno dujinio šildytuvo elektroninę plokštę tam, kad būtų galima atlikti šias funkcijas:

 • Užprogramuoti laikmatį trims skirtingiems temperatūros lygiams (komforto, sumažintos ir apsaugos nuo užšalimo temperatūros);
 • Nustatyti temperatūrą 3-juose lygiuose;
 • Nustatyti šiluminę galią 3-juose lygiuose;
 • Nustatyti ventiliatorių moduliavimo arba fiksuotame režime;
 • Patikrinti ar įrenginys veikia ar yra blokuojamas.
G kondensaciniai ir moduliaciniai dujiniai kaloriferiai
Instrukcijos 2.7 MB
Atitikties deklaracijos 907 KB
Brošiūros 157 KB
AutoCAD brėžiniai 3.1 MB
BIM objektai 28.9 MB
Dujinių kaloriferių linija
Brošiūros 6.6 MB
Pasirinkite produkto modelį: