PASKIRTIS Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ORB pasižymi IP44 apsaugos klase ir idealiai tinka lauko terasoms, lauko kavinėms, paviljonams, pavėsinėms ir kitoms vietoms lauke šildyti. Elektriniai spinduliniai šildytuvai ORB yra kabinami po lubomis, jie kaip stilingi šviestuvai skleid...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
Didesniam kiekiui kaina gali būti derinama: Teirautis spec. kainos
HEAT1 ORB - kabinamas ant grandinės po lubomis, metalinis apvalus korpusas - šildytuvas atrodo kaip stilingas šviestuvas, nuotolinio valdymo pultas, mažo ryškumo halogeninė lempa, skirtas naudoti viduje ir lauke (IP44) Kaina su PVM
HEAT1 ORB 2000 W galia, skersmuo 48.5 cm, svoris 3.5 kg, juoda spalva, GARANTIJA 2 metai
198.33 € 119.00 €
Nemokamas pristatymas!
HEAT1 ORB
198.33 € 119.00 €
Nemokamas pristatymas!
2000 W galia, skersmuo 48.5 cm, svoris 3.5 kg, juoda spalva, GARANTIJA 2 metai
Pasirinkite produkto modelį:

PASKIRTIS

Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai ORB pasižymi IP44 apsaugos klase ir idealiai tinka lauko terasoms, lauko kavinėms, paviljonams, pavėsinėms ir kitoms vietoms lauke šildyti.

Elektriniai spinduliniai šildytuvai ORB yra kabinami po lubomis, jie kaip stilingi šviestuvai skleidžia jaukią oranžinę šviesą ir užtikrina malonią šilumą.

ORB spindulinių šildytuvų šildymo galia yra 2000 W, juodos spalvos korpusas pagamintas iš tvirto aliumino lydinio. Dėl pridedamos grandinės šildytuvų montavimas išties paprastas ir greitas.

Lubiniai ORB šildytuvai neskleidžia jokio garso ir pasižymi momentiniu veikimu.

VALDYMAS

Stilingi ORB infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra ON/OFF valdymo tipo (įjungiami/išjungiami), patogiam valdymui pridedamas nuotolinio valdymo pultas.

VEIKIMO PRINCIPAS

Lubiniai spinduliniai šildytuvai ORB naudoja mažo ryškumo halogenines lempas. Iki labai aukštos temperatūros įkaitęs volframo siūlas skleidžia trumpųjų bangų infraraudonuosius spindulius, o specialios formos reflektorius juos sukoncentruoja ir perduoda didelį šilumos kiekį žemyn į reikiamą šildyti vietą. Tokiu būdu nešildomas oras, bet tiesiogiai šildomi kūnai: daiktai, žmonės. Halogeninė lempa skleidžia mažo ryškumo oranžinę šviesą, o šiluma juntama akimirksniu. ORB šildytuvų halogeninės lempos yra užpildytos inertinėmis dujomis, todėl jų veikimo trukmė yra ilgesnė (iki 5000 val.).

Lubinius elektrinius spindulinius šildytuvus HEAT1 ORB verta rinktis, nes:

  • Nuotolinio valdymo pultas. Šildytuvas yra ON/OFF tipo, patogiam valdymui pridedamas nuotolinio valdymo pultas.
  • Galima naudoti viduje ir lauke. Šildytuvas turi IP44 apsaugos klasę, todėl jis yra apsaugotas nuo kietų kūnų, didesnių nei 1 mm ir vandens purslų bei vandens lašų.
  • Halogeninė lempa. Didelis efektyvumas, spinduliuojami trumpų bangų infraraudonieji spinduliai sklinda erdve praktiškai nešildydami oro, šildomi tik kūnai.
  • Ilga šildymo elemento veikimo trukmė – net iki 5000 val.
  • Momentinis veikimas – šiluma jaučiama jau po kelių akimirkų.
  • Mažo ryškumo oranžinė šviesa – draugiška akims, neakina.
  • Išskirtinis, modernus dizainas – įvertins kiekvienas patalpų savininkas.
  • Tylus - neskleidžia jokio garso.
  • Plačios pritaikymo galimybės: biurai, kavinės, restoranai, barai, klubai, viešbučiai, parduotuvės, lauko terasos, gyvenamieji namai, balkonai, sodai, bažnyčios, sandėliai, garažai ir kiti objektai, kur reikalinga papildoma ir greita šiluma.
HEAT1 ORB kabinami po lubomis elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai
Instrukcijos 608 KB