PASKIRTIS HEAT1 TOWER DIRECT nešiojami infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra skirti darbo vietų, atskirų zonų šildymui, idealiai tinka kaip greitas ir efektyvus papildomos šilumos šaltinis. TOWER DIRECT elektriniai spinduliniai šildytuvai yra lengvi, laisvai statomi ant grindų, todėl juos patogu ...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
Didesniam kiekiui kaina gali būti derinama: Teirautis spec. kainos
HEAT1 TOWER DIRECT - nešiojamas - laisvai statomas ant grindų, šiluma koncentruotai skleidžiama tolyn nuo įrenginio, 2-iem lygiais reguliuojama šildymo galia, informacinis LED ekranėlis, nuotolinio valdymo pultas, mechaninis mygtukas ant įrenginio korpuso valdymui be pulto, naujausia anglies pluošto technologija užtikrinanti ilgaamžį lempos veikimą (10000 val.), mažo ryškumo, skirtas naudoti viduje ir lauke (IP44), automatinio išsijungimo funkcija po 1-24 val., apsauga nuo apvirtimo (apvirtus šildytuvas automatiškai išjungiamas) Kaina su PVM
HEAT1 TOWER DIRECT 2000 W galia, aukštis 102 cm, juoda spalva, GARANTIJA 2 metai
265.00 € 159.00 €
Nemokamas pristatymas!
HEAT1 TOWER DIRECT
265.00 € 159.00 €
Nemokamas pristatymas!
2000 W galia, aukštis 102 cm, juoda spalva, GARANTIJA 2 metai
Pasirinkite produkto modelį:

PASKIRTIS

HEAT1 TOWER DIRECT nešiojami infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra skirti darbo vietų, atskirų zonų šildymui, idealiai tinka kaip greitas ir efektyvus papildomos šilumos šaltinis. TOWER DIRECT elektriniai spinduliniai šildytuvai yra lengvi, laisvai statomi ant grindų, todėl juos patogu ir paprasta pernešti į pasirinktą vietą.

Juodos spalvos TOWER DIRECT elektriniai šildytuvai yra pagaminti iš tvirto aliuminio lydinio korpuso bei pasižymi IP44 apsaugos klase, todėl gali būti naudojami ne tik patalpų viduje, bet ir lauke.

VALDYMAS

Šildytuvą patogu valdyti nuotolinio valdymo pultu arba mechaniniu, ant įrenginio korpuso viršuje esančiu mygtuku. Galima pasirinkti du šildymo galios lygius (L1=1000 W arba L2=2000 W) ir nustatyti automatinį šildytuvo išsijungimą pagal laiką (po 1-24 val.).

VEIKIMO PRINCIPAS

Anglies pluošto šildymo elementas spinduliuoja vidutinių bangų infraraudonuosius spindulius, kurie dėl specialaus parabolės formos reflektoriaus yra sufokusuojami ir nukreipiami į norimą šildyti objektą. Tokiu būdu šildomi tik šildytuvų veikimo zonoje esantys kūnai: žmonės, daiktai. Skleidžiama mažo ryškumo oranžinė šviesa, kuri neakina, nevargina akių. Anglies pluošto šildymo elemento veikimo trukmė gali siekti net iki 10000 val.

DVIGUBA APSAUGA

Nešiojami elektriniai šildytuvai TOWER DIRECT turi apsaugą nuo apvirtimo ir perkaitimo: apvirtus ar perkaitus, šildytuvas automatiškai išsijungia.

Elektrinius spindulinius šildytuvus HEAT1 TOWER DIRECT verta rinktis, nes:

 • Du šildymo galios lygiai. Šildytuvas gali veikti 1000 W arba 2000 W šildymo galia.
 • Nešiojamas, laisvai statomas ant grindų. Šildytuvas yra lengvas, bet tvirtas - patogus pernešti iš vienos vietos į kitą.
 • Galima naudoti viduje ir lauke. Šildytuvas turi IP44 apsaugos klasę, todėl jis yra apsaugotas nuo kietų kūnų, didesnių nei 1 mm ir vandens purslų bei vandens lašų.
 • Sukoncentruota šiluma. Dėl specialaus reflektoriaus šildytuvas fokusuoja šilumą į norimą šildyti objektą.
 • Anglies pluošto šildymo elementas. Didelis efektyvumas, spinduliuojami vidutinių bangų infraraudonieji spinduliai sklinda erdve praktiškai nešildydami oro, šildomi tik kūnai.
 • Ilga šildymo elemento veikimo trukmė – net iki 10000 val.
 • Momentinis veikimas – šiluma jaučiama jau po kelių akimirkų.
 • Mažo ryškumo oranžinė šviesa – draugiška akims, neakina.
 • Išskirtinis, modernus dizainas – įvertins kiekvienas patalpų savininkas.
 • Tylus - neskleidžia jokio garso.
 • Apsauga nuo apvirtimo ir perkaitimo: dėl integruoto jutiklio šildytuvui apvirtus ar perkaitus jis automatiškai išsijungia.
 • Plačios pritaikymo galimybės: biurai, kavinės, restoranai, barai, klubai, viešbučiai, parduotuvės, lauko terasos, gyvenamieji namai, balkonai, sodai, bažnyčios, sandėliai, garažai ir kiti objektai, kur reikalinga papildoma ir greita šiluma.
HEAT1 TOWER DIRECT koncentruotai skleidžiantis šilumą pastatomas IR šildytuvas
Instrukcijos 1.3 MB