Šių dienų reikalavimus atitinkantys italų gamybos infraraudonųjų spindulių šildytuvai „Sharklite“ yra ypač patvarūs. Tvirtos konstrukcijos „Sharklite“ šildytuvai gali atlaikyti net 2J išorinio smūgio energiją. Aukštą apsaugos klasę IP55 turinčius IR spindulių šildytuvus „Sharklite“ galima naudoti la...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
Didesniam kiekiui kaina gali būti derinama: Teirautis spec. kainos
Sharklite - patvarus ir modernus, skirtas naudoti lauke ir viduje (IP55), didelio efektyvumo rubino spalvos halogeninė lempa, ilga lempos veikimo trukmė (5000 val.), momentinis veikimas, su maitinimo kabeliu ir sieniniu montavimo kronšteinu Akcija! 40% nuolaida!
Kaina be PVM
Sharklite 712N 1200 W galia, ilgis 79.2 cm, GARANTIJA 2 metai
213.00 € 127.80 €
Nemokamas pristatymas!
Sharklite 712N
213.00 € 127.80 €
Nemokamas pristatymas!
1200 W galia, ilgis 79.2 cm, GARANTIJA 2 metai
Modelis 712N 718N
Šiluminė galia W 1200 1800
Elektros maitinimas   220-240V 1 fazė 50-60Hz
Maitinimo kabelis   H05RN-F (3x1x3m)
Jungiklis   Yra
IR spindulių lempos   Halogeninės lempos, užpildytos inertinėmis dujomis
Veikimo trukmė val. 5000
Apsaugos lygis   IP55 - IK07
Izoliacijos klasė   I
Spindulių spektras   IR-A
Matmenys ilgis mm 792 912
plotis mm 150
gylis mm 100
Svoris kg 1,45 1,6

Šilumos sklidimas

Sharklite 712 šilumos sklidimas Sharklite 718 šilumos sklidimas

Šių dienų reikalavimus atitinkantys italų gamybos infraraudonųjų spindulių šildytuvai „Sharklite“ yra ypač patvarūs. Tvirtos konstrukcijos „Sharklite“ šildytuvai gali atlaikyti net 2J išorinio smūgio energiją. Aukštą apsaugos klasę IP55 turinčius IR spindulių šildytuvus „Sharklite“ galima naudoti lauke ir viduje. „Sharklite“ šildytuvų halogeninės lempos yra efektyvios, jų veikimo laikas - net 5000 val. Raudona rubino spalva neerzina, nerėžia akies, o šiluma yra juntama iš karto, kai tik įjungiamas šildytuvas. Specialaus išlenkimo parabolės formos reflektorius nukreipia infraraudonuosius trumpų bangų spindulius į žmones ir daiktus. „Sharklite“ šildytuvus yra iš tiesų paprasta sumontuoti ir naudoti. Komplektacijoje yra maitinimo kabelis ir sieninis montavimo kronšteinas.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvus „Sharklite“ verta rinktis, nes:

 • Kokybiškas - pagamintas Italijoje. MO-EL kompanija daugiausiai savo šildytuvų eksportuoja į Vokietiją, kurios rinkoje yra taikomi vieni aukščiausių kokybės reikalavimų.
 • Patvarus ir modernus. „Sharklite“ atitinka naujausius technikos pasiekimus bei turi IK07 apsaugos klasę, todėl yra apsaugotas nuo 2J stiprumo smūgio.
 • Galima naudoti lauke ir viduje. Šildytuvas turi IP55 apsaugos klasę, todėl jis yra apsaugotas nuo dulkių ir vandens srauto.
 • Rubino spalvos halogeninė lempa skleidžia raudoną šviesą. Didelis efektyvumas, spinduliuojami trumpų bangų infraraudonieji spinduliai sklinda erdve praktiškai nešildydami oro, šildomi tik kūnai.
 • Ilga lempos veikimo trukmė - net 5000 val.
 • Momentinis veikimas - šiluma jaučiama jau po kelių akimirkų.
 • Tolygus šilumos paskirstymas didelėse erdvėse - užtikrinamas specialaus parabolės formos reflektoriaus.
 • Tylus - neskleidžia jokio garso.
 • Plačios pritaikymo galimybės: biurai, kavinės, restoranai, barai, klubai, viešbučiai, parduotuvės, lauko terasos, balkonai, sodai, bažnyčios, sandėliai, garažai, gyvenamieji namai ir kiti objektai.
 • Įvairūs tvirtinimo būdai: galima montuoti prie sienos, lubų, stovo ar kabinti ant grandinių.

Sharklite komforto zona

Susijusios nuorodos

 1. Prie sienos ar lubų šildytuvas montuojamas specialiais tvirtinimais. Pirmiausia, laikančioji konstrukcija pritvirtinama prie sienos gręžiant skyles bei įsukant varžtus. Tuomet sumontuojamas šildytuvas.
 2. Šildytuvą galima pakabinti ant nerūdijančio plieno vielos ar grandinių. Tokiu būdu erdvė po šildytuvu lieka laisva.
 3. Šildytuvas gali būti tvirtinamas prie specialaus 2090mm stovo.
 4. Šildytuvą galima montuoti tik horizontaliai.

Sharklite montavimo duomenys

Montavimo būdai

 1. Sharklite infraraudonuju spinduliu šildytuvas ant stovoMontavimas ant specialaus stovo. Šildytuvas montuojamas 2090mm aukštyje. Stovas pritaikytas 1200W bei 1800W galios „Sharklite“ infraraudonųjų spindulių šildytuvams. Stovas patvarus, pilkos spalvos, sveria 17,2 kg.
 2. Tvirtinimas prie sienos. Tai labai paprastas bei saugus šildytuvo montavimo būdas. Specialus kronšteinas tvirtinamas prie sienos varžtais. Prie kronšteino montuojamas infraraudonųjų spindulių šildytuvas „Sharklite“. Kaip ir montuojant prie stovo, šis būdas tinka abiems „Sharklite“ modeliams.
  Sharklite tvirtinimas prie sienos
 3. Įtempimas. Šildytuvas „Sharklite“ įtempiamas specialiais trosais, po šildytuvu lieka visiškai laisva erdvė. Šis būdas yra patikimas ir visiškai saugus. Komplekte yra 4 trosai, kurių kiekvieno ilgis 2,5m.
  Sharklite infraraudonuju spinduliu sildytuvas
Sharklite patvarūs elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai
Instrukcijos 2.3 MB
Atitikties deklaracijos 101 KB
Infraraudonųjų spindulių šildytuvų valdymo automatika
Brošiūros 1.1 MB
Pasirinkite produkto modelį: