Pramoniniai elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai „Glassfront“ yra skirti šildyti patalpas, kuriose galima oro tarša ar didelė drėgmė. „Glassfront“ pagamintas iš labai patvaraus, išlieto aliuminio lydinio korpuso, o halogeninė lempa ir reflektorius apsaugoti priekyje esančiu grūdintu stikl...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
Didesniam kiekiui kaina gali būti derinama: Teirautis spec. kainos
Glassfront - pramoninis, atsparus dulkėms, dengtas stiklu, skirtas naudoti lauke ir viduje (IP65), didelio efektyvumo rubino spalvos halogeninė lempa, ilga lempos veikimo trukmė (5000 val.), momentinis šildymas, patvarus, su sieniniu montavimo kronšteinu Akcija! 40% nuolaida!
Kaina be PVM
Glassfront 778A 800 W galia, reflektorius spindulius nukreipia į plotį, GARANTIJA 2 metai
199.00 € 119.40 €
Nemokamas pristatymas!
Glassfront 778A
199.00 € 119.40 €
Nemokamas pristatymas!
800 W galia, reflektorius spindulius nukreipia į plotį, GARANTIJA 2 metai
Modelis 778
Šiluminė galia W 800
Elektros maitinimas   230-240V 1 fazė 50Hz
Technologija   95% atspindintis aliuminio reflektorius plačiai erdvei
Pagaminimo medžiagos   Štampuoto aliuminio korpusas, grūdintas apsauginis stiklas, silikoninė tarpinė
IR spindulių lempos   Halogeninės lempos, užpildytos inertinėmis dujomis
Apsaugos lygis   IP65 - apsauga nuo vandens ir dulkių
Paskirtis   Skirtas apšildyti didelę erdvę
Matmenys plotis mm 360
aukštis su kronšteinu mm 320
gylis mm 155
Svoris kg 3,7

Glassfront infraraudonųjų spindulių šildytuvo matmenys

Glassfront montavimas

glassfront montavimas

Pramoniniai elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai „Glassfront“ yra skirti šildyti patalpas, kuriose galima oro tarša ar didelė drėgmė. „Glassfront“ pagamintas iš labai patvaraus, išlieto aliuminio lydinio korpuso, o halogeninė lempa ir reflektorius apsaugoti priekyje esančiu grūdintu stiklu. Tarp stiklo ir korpuso naudojama silikoninė tarpinė neleidžia drėgmei ir dulkėms patekti į šildytuvo vidų, užteršti reflektoriaus ar lempos. Dėl tokios konstrukcijos šildytuvas žymimas IP65 ženklu. Pirmasis skaičius 6 reiškia – visiškai sandarus, apsaugotas nuo dulkių, antrasis skaičius 5 – apsaugotas nuo vandens srauto. Tokios konstrukcijos šildytuvas tinka gamybinių, pramoninių, sandėliavimo, žemės ūkio, fermų, paukštidžių, kiaulidžių, medžio apdirbimo ir kitų dulkėmis užterštų patalpų šildymui. Reikalui esant, šildytuvą yra lengva nuvalyti ar nuplauti, galima panaudoti ir suspaustą orą.

„Glassfront“ galia yra 1300W, tačiau galima rinktis iš dviejų skirtingų modelių. Modelis 778 nukreipia šilumą į plotį, todėl skirtas montuoti neaukštai, galima naudoti prie pat darbo vietos. Tuo tarpu modelis 778C sukoncentruoja spindulius labiau, todėl jis yra kabinamas aukščiau ir gali šildyti reikiamą zoną. Komplektacijoje yra sieninis montavimo kronšteinas.

Pramoninį infraraudonųjų spindulių šildytuvą „GLASSFRONT“ verta rinktis, nes:

  • Kokybiškas - pagamintas Italijoje. MO-EL kompanija daugiausiai savo šildytuvų eksportuoja į Vokietiją, kurios rinkoje yra taikomi vieni aukščiausių kokybės reikalavimų.
  • Skirtas pramonei, žemės ūkiui. Šis šildytuvas - tai darbinis arkliukas, nebijantis nei dulkių, nei vandens. Visiškai sandarus, apsaugotas stiklu. Šildytuvas turi IP65 apsaugos klasę, todėl yra tinkamas naudoti dulkėtose ir drėgnose patalpose.
  • Aukso spalvos halogeninė lempa. Didelis efektyvumas, spinduliuojami trumpų bangų infraraudonieji spinduliai sklinda erdve praktiškai nešildydami oro, šildomi tik kūnai.
  • Ilga lempos veikimo trukmė - net 5000 val.
  • Momentinis veikimas - šiluma jaučiama jau po kelių akimirkų.
  • Patvarus - šildytuvo korpusas pagamintas iš tvirto aliuminio lydinio.
  • Tolygus šilumos paskirstymas didelėse erdvėse - 95% sunaudotos energijos atspindi aliuminis reflektorius su giliu fokusavimu.
  • Tylus - neskleidžia jokio garso.
  • Plačios pritaikymo galimybės: medienos apdirbimo pramonė, popieriaus perdirbimo įmonės, žemės ūkis, gamybinės patalpos, cechai, fabrikai, automobilių dažyklos, autoservisai ir kitos patalpos, kuriose galima oro tarša.

Susijusios nuorodos

Glassfront pramoniniai elektriniiai infraraudonųjų spindulių šildytuvai
Instrukcijos 616 KB
Infraraudonųjų spindulių šildytuvų valdymo automatika
Brošiūros 1.1 MB
Pasirinkite produkto modelį: