HEAT1 – tai numeris vienas elektrinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Antros kartos HEAT1 leidžia reguliuoti šiluminę galią bei valdyti šildytuvus nuotolinio valdymo pultu. Tai ergonomiško dizaino šildytuvas su tvirtu poliruoto arba juodai dažyto aliuminio korpusu, veidrodiniu reflektoriumi ir ...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
Didesniam kiekiui kaina gali būti derinama: Teirautis spec. kainos
HEAT1 - reguliuojama šildymo galia (aukšta 100%, vidutinė 75%, žema 50%), nuotolinis valdymas pultu (6 m atstumu), universalus, skirtas naudoti lauke ir viduje (IP65), didelio efektyvumo, mažo ryškumo (low glare) halogeninė lempa HeLen, ilga lempos veikimo trukmė (5000 val.), momentinis veikimas, su sieniniu montavimo kronšteinu Akcija! 40% nuolaida!
Kaina be PVM
HEAT1 SILVER 2000 W galia, ilgis 63 cm, sidabrinė spalva, GARANTIJA 2 metai
277.00 € 166.20 €
HEAT1 SILVER
277.00 € 166.20 €
2000 W galia, ilgis 63 cm, sidabrinė spalva, GARANTIJA 2 metai
  HEAT1 BLACK HEAT1 SILVER
Spalva Juoda Sidabrinė
Šiluminė galia 2000 W
Šildymo lygiai 100% - "AUKŠTAS", 75% - "VIDUTINIS", 50% - "ŽEMAS"
Lempa Mažo ryškumo halogeninė
Lempos veikimo trukmė 5000 val.
Maitinimas 220-240V
Apsaugos lygis IP65
Matmenys Ilgis 630 mm
Plotis 100 mm
Gylis 80 mm
Svoris 2.8 kg
Nuotolinio valdymo atstumas iki 6 m
Valdymo pulto maitinimas AAA dydžio 1.5V baterijos, 2 vnt.
Montavimo kronšteinas komplekte Yra
Mechaninis įjungimo/išjungimo mygtukas korpuse Yra
Sertifikatai CE, GS, ROHS, EMC, REACH
Šildymo kampas 60°

HEAT1 – tai numeris vienas elektrinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas. Antros kartos HEAT1 leidžia reguliuoti šiluminę galią bei valdyti šildytuvus nuotolinio valdymo pultu. Tai ergonomiško dizaino šildytuvas su tvirtu poliruoto arba juodai dažyto aliuminio korpusu, veidrodiniu reflektoriumi ir patentuota didelio efektyvumo aukso spalvos halogenine lempa HeLen. Mažo ryškumo (Low Glare) HeLen lempos pasižymi momentiniu veikimu (jau po 4 sekundžių pasiekiama maksimali šildymo galia) ir sukuria nepaprastai jaukią žvakių šviesos atmosferą. Tai patentuota technologija – lempos tiek iš vidaus, tiek iš išorės dengtos specialiu sluoksniu, kuris sumažina skleidžiamą rubino spalvos šviesą 80%, neprarandant šildymo efektyvumo. Tokiu būdu sukuriamas švelnus šviesos šaltinis, kuris neturi didelės įtakos esamam patalpų apšvietimui. Skleidžiama šviesa nevargina, neakina ir nekenkia akims.

Šildytuvų valdymas yra itin patogus. Nuotolinio valdymo pulteliu galima reguliuoti šildytuvo galią ir taip užtikrinti pageidaujamą komforto lygį (Low-50%, Medium-75%, High-100%). Tuo tarpu vienas nuotolinio valdymo pultas leidžia valdyti vieną arba visus HEAT1 šildytuvus iš karto net 6 m atstumu. HEAT1 elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra labai efektyvūs – net 92% sunaudotos energijos tampa spinduliuojama šiluma. Itin aukšta IP65 apsaugos klasė leidžia šildytuvus naudoti ne tik patalpų viduje, bet ir lauko sąlygomis. Reguliuojami HEAT1 šildytuvai puikiai tinka atskirų zonų, darbo vietų, blogai izoliuotų patalpų šildymui arba kaip papildomas šilumos šaltinis. Tai novatoriškas šildymo sprendimas, sėkmingai naudojamas lauko restoranuose, terasose, kavinėse, namuose ir kitose vietose.

Veikimo principas: (halogeninė lempa) kvarciniame vamzdelyje volframo siūlas įkaista iki labai aukštos temperatūros ir pradeda skleisti trumpų bangų infraraudonuosius spindulius, kuriuos sufokusuoja ir atspindi specialus parabolės formos reflektorius, nukreipdamas juos į apačią, ten, kur šiluma yra reikalinga. Tuo tarpu papildomas reflektorius užtikrina didesnį šildymo efektyvumą. Iš esmės, kuo trumpesnė banga, tuo lengviau ji keliauja per orą. Todėl šis šildytuvas ir išsiskiria iš daugelio kitų šildytuvų esančių rinkoje, kurie naudoja tokius kaitinimo elementus kaip anglies pluoštas, ar paprastus varžos elementus, skleidžiančius tik vidutinio ilgumo spindulius ir dalinai šildančius aplinkinį orą.

Reguliuojamus elektrinius spindulinius šildytuvus „HEAT1“ verta rinktis, nes:

 • HEAT1 – tai numeris vienas tarp elektrinių spindulinių šildytuvų.
 • Reguliuojama šildymo galia – šildytuvas gali veikti 50%, 75% ir 100% pajėgumu (neįtakojant lempos veikimo trukmės).
 • Nuotolinis valdymas pultu – leidžia vienu metu valdyti vieną arba visus HEAT1 šildytuvus 6 m atstumu.
 • Kokybės garantija – įrenginys gaminamas iš aukštos kokybės komponentų bei turi CE, GS, ROHS, EMC ir REACH sertifikatus.
 • Galima naudoti lauke ir viduje. Šildytuvas turi IP65 apsaugos klasę, jis yra apsaugotas nuo dulkių ir vandens srauto; tinka dulkėtoms ir drėgnoms patalpoms.
 • Mažo ryškumo halogeninė lempa. Didelis efektyvumas, spinduliuojami trumpų bangų infraraudonieji spinduliai sklinda erdve praktiškai nešildydami oro, šildomi tik kūnai. Aukso spalvos halogeninės lempos tiek iš vidaus, tiek iš išorės dengtos specialiu sluoksniu, kuris sumažina skleidžiamą šviesą 80%, neprarandant šildymo efektyvumo.
 • Ilga lempos veikimo trukmė - net 5000 val.
 • Momentinis veikimas - šiluma jaučiama jau po kelių akimirkų.
 • Tolygus šilumos paskirstymas didelėse erdvėse - užtikrinamas specialaus parabolės formos reflektoriaus. Tuo tarpu papildomas reflektorius užtikrina didesnį šildymo efektyvumą.
 • Tylus - neskleidžia jokio garso.
 • Plačios pritaikymo galimybės: parduotuvės, viešbučiai, biurai, kavinės, restoranai, barai, klubai, lauko terasos, balkonai, bažnyčios, baseinai ir SPA centrai, garažai, sandėliai ir dirbtuvės, automobilių dažyklos, fermos, šiltnamiai, palapinės ir kiti objektai.
 • Sieninis montavimo kronšteinas pridedamas prie šildytuvo.

Susijusios nuorodos

Pultas Mygtukas Vaizdas Funkcija Savybė
Heat1 nuotolinio valdymo pultas Low Low Žemas galingumas
 1. 50% galingumas;
 2. Šildytuve lemputė dega mėlyna spalva

Heat1 šviesa žemu galingumu

Med Med Vidutinis galingumas
 1. 75% galingumas;
 2. Šildytuve lemputė dega violetine spalva

Heat1 šviesa vidutiniu galingumu

High High Aukštas galingumas
 1. 100% galingumas;
 2. Šildytuve lemputė dega raudona spalva

Heat1 šviesa dideliu galingumu

on On Įjungimas
 1. Įjungia šildytuvą;
 2. Šildytuve pirmiausiai lemputė užsidegs mėlyna spalva (50% galia), o raudona spalva (100% galia) pasirodys po 4 sekundžių.
off Off Išjungimas
 1. Išjungia šildytuvą;
 2. Šildytuvo lemputė mirksės mėlyna spalva, jei jis prijungtas prie maitinimo šaltinio. Atjungus nuo elektros, nebus jokių indikacijų.
Heat1 reguliuojamos galios elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai
Instrukcijos 532 KB
Pasirinkite produkto modelį: