IBC konteinerio pagrindo silikoninis šildytuvas - tai veiksmingas ir efektyvus būdas pašildyti turinį IBC konteinerio viduje. Pagrindo šildytuvas puikiai tinka pašildyti klampius arba pusiau kietus produktus, dėl to juos labai lengva išleisti iš konteinerio su minimaliais produkto nuostoliais. 270...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
IBC konteinerio pagrindo silikoninis šildytuvas
13-1436S IBC konteinerio pagrindo silikoninis šildytuvas, matmenys 1035x851 mm, skirtas 1000 L talpos IBC konteineriui, šildymo galia 2700 W, elektros maitinimas 230 V, komplektuojamas su IP54 apsaugos klasės skaitmeniniu valdikliu, šildytuvo apsaugos klasė IP64, svoris 5 kg, GARANTIJA 2 metai
13-1436S
IBC konteinerio pagrindo silikoninis šildytuvas, matmenys 1035x851 mm, skirtas 1000 L talpos IBC konteineriui, šildymo galia 2700 W, elektros maitinimas 230 V, komplektuojamas su IP54 apsaugos klasės skaitmeniniu valdikliu, šildytuvo apsaugos klasė IP64, svoris 5 kg, GARANTIJA 2 metai

IBC konteinerio pagrindo silikoninis šildytuvas - tai veiksmingas ir efektyvus būdas pašildyti turinį IBC konteinerio viduje.

Pagrindo šildytuvas puikiai tinka pašildyti klampius arba pusiau kietus produktus, dėl to juos labai lengva išleisti iš konteinerio su minimaliais produkto nuostoliais.

2700W pagrindo šildytuvas gali pašildyti pvz. vandenį pilnai pakrautame IBC konteineryje nuo 15 ° C iki 70 ° C per mažiau nei 40 valandų. Jei reikalingas greitesnis pašildymo procesas, rekomenduojame į procesą įtraukti IBC izoliacinį apvalkalą.

„Kuhlmann“ silikoniniai pagrindo šildytuvai yra gaminami iš itin patvarių ir ilgalaikių silikoninių medžiagų, kurios lengvai atlaiko pilnai pakrauto IBC konteinerio svorį. Pagrindo šildytuvas tinka įvairiems vidutinės talpos konteineriams (IBC konteineriams), įskaitant „Schutz“, „GNX“, „Mauser“, „Werit“ ir „Greif“ IBC konteinerius.

Silikoninį pagrindo šildytuvą yra labai lengva sumontuoti ir naudoti - tiesiog išimkite vidutinės talpos konteinerį iš IBC rėmo ir sumontuokite silikoninį šildytuvą pačiame dugne ant rėmo. Įstatykite konteinerį ant šildytuvo, užpildykite konteinerį ir jau esate pasiruošęs apšildyti jo turinį. Šis šildytuvas idealiai tinka pašildymui ir temperatūros palaikymui IBC konteinerį transportuojant.

Saugiam ir tiksliam temperatūros reguliavimui IBC konteinerio pagrindo silikoninį šildytuvą galima naudoti su skaitmeniniu temperatūros valdikliu.

Techninės specifikacijos:

Patvarios ir ilgalaikės silikoninės medžiagos, lengvai atlaikančios pilnai pakrauto IBC konteinerio spaudimą.

  • Matmenys: 1035 - 851mm.
  • Medžiagos: 100% silikonas.
  • 1,5 metrų maitinimo laidas be kištukų.
  • 0-150°C PT100 jutiklių sistemos temperatūros valdiklis (papildomas gaminys).
  • Pilnai pakrautame IBC konteineryje pašildo vandenį nuo 15°C - 70°C per mažiau nei 40 valandų.

Susijusios nuorodos

IBC konteinerių bei statinių šildytuvai
Instrukcijos 840 KB
DigiTherm skaitmeninis valdiklis
Instrukcijos 933 KB