Izoliacinis apvalkalas suprojektuotas kaip statinei skirtas apvalkalas, izoliuojantis ir palaikantis temperatūrą statinės viduje. Kalbant apie standartus, izoliacinis gaubtas tinka standartinės 200 litrų talpos statinei. Jeigu norite šildyti statinės turinį, galite pridėti izoliacinį apvalkalą proc...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
Statinių izoliacinis apvalkalas
11-9862 Statinės izoliacinis apvalkalas, skirtas 200 L talpos statinei
11-9862
Statinės izoliacinis apvalkalas, skirtas 200 L talpos statinei

Izoliacinis apvalkalas suprojektuotas kaip statinei skirtas apvalkalas, izoliuojantis ir palaikantis temperatūrą statinės viduje. Kalbant apie standartus, izoliacinis gaubtas tinka standartinės 200 litrų talpos statinei.

Jeigu norite šildyti statinės turinį, galite pridėti izoliacinį apvalkalą proceso metu kartu su statinių dugno šildytuvu. Tokiu būdu izoliacinis apvalkalas padeda izoliuoti statinę ir pagreitina šildymo procesą.

Apvalkalas suprojektuotas iš patvaraus nailono su poliesteriu viduje. Apvalkale įrengtos kibios („velcro“) pagalvėlės, dėl kurių labai paprasta jį pritvirtinti arba nuimti nuo statinės. Be to, per apvalkalo dangtį lengva pasiekti statinės viršų.

Šis izoliacinis apvalkalas yra standartinio dydžio, tinkamo 200 litrų talpos statinei. Pagal pageidavimą gaminame ir kitų dydžių izoliacinius apvalkalus. Prašome susisiekti dėl išsamesnės informacijos ir dėl pristatymo laiko.

Techninės specifikacijos:

  • Poliuretano nailono apvalkalas
  • Atsparus vandeniui
  • Antipirenas
  • Neaustinė poliesterio izoliacija
  • Standartinis dydis: 200 l
  • Kiti dydžiai pagal pageidavimą

Susijusios nuorodos

IBC konteinerių bei statinių šildytuvai
Instrukcijos 840 KB