CUBE R – tai inovatyvūs stoginiai įrenginiai, kurie tuo pačiu metu gali užtikrinti efektyvų patalpų oro šildymą ir vėdinimą su rekuperacija. Jie puikiai tinka pastatams, kuriuose svarbiausia yra pasirinktos temperatūros išlaikymas ir minimalūs energijos nuostoliai. Daugiafunkciniai CUBE R įrenginiai...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
Cube R - montuojamas ant stogo, oro šildymo ir vėdinimo funkcija su rekuperacija, moduliuojami energiją taupantys EC ventiliatoriai, virš 73% rekuperavimo efektyvumą užtikrinantis rotacinis šilumokaitis, recirkuliacijos sklendė užtikrina tolygų šviežio ir recirkuliuojamo oro reguliavimą, Flowair System valdymo sistema kartu su T-box valdymo pultu leidžia įrenginius pajungti į BMS
Cube R8 Oro srautas 8000 m³/val. prie 350 Pa, maks. elektros suvartojimas 7 kW, svoris 650-800 kg, GARANTIJA 2 metai
Cube R8
Oro srautas 8000 m³/val. prie 350 Pa, maks. elektros suvartojimas 7 kW, svoris 650-800 kg, GARANTIJA 2 metai
Pasirinkite produkto modelį:

CUBE R – tai inovatyvūs stoginiai įrenginiai, kurie tuo pačiu metu gali užtikrinti efektyvų patalpų oro šildymą ir vėdinimą su rekuperacija. Jie puikiai tinka pastatams, kuriuose svarbiausia yra pasirinktos temperatūros išlaikymas ir minimalūs energijos nuostoliai. Daugiafunkciniai CUBE R įrenginiai dažnai montuojami: prekybos pasažuose ir prekybos centruose, logistikos centruose, gamybos cechuose, sandėliuose, automobilių salonuose, kino teatruose, degalinėse, restoranuose, ir kituose objektuose.

CUBE R – tai vienas kompaktiškas stoginis įrenginys, kuriame sumontuoti visi šildymui bei vėdinimui su rekuperacija būtini aukštos kokybės komponentai (1 pav.): moduliuojami, energiją taupantys EC ventiliatoriai; virš 73% rekuperavimo efektyvumą užtikrinantis rotacinis šilumokaitis bei pažangi Siemens Climatix valdymo sistema. Papildomai galima sumontuoti vandeninį, elektrinį arba dujinį šildytuvą. Nuimamos panelės leidžia greitai prieiti prie bet kurio komponento ir valdymo sistemos (2 pav.).

CUBE R montuojami greitai ir lengvai, ortakius galima jungti iš apačios, o CUBE R8 modelio atveju galima panaudoti bekanalę sistemą su sūkuriniu difuzoriumi. Visa tai iš vieno didelę patirtį turinčio gamintojo FLOWAIR rankų.

Dalys
1 pav.: CUBE gaminamas tik iš kokybiškų dalių.

Nuimamos paneles
2 pav.: Nuimamos panelės patogiam priėjimui prie dalių.

Kompaktiškas stoginis įrenginys CUBE R su integruota rekuperacijos sekcija suteikia daugiau galimybių, užtikrina didesnį patikimumą ir mažiau darbo projektuotojams bei montuotojams. Didelis modelių pasirinkimas, įvairios montavimo galimybės, pažangi valdymo sistema – CUBE R nepralenkiamas aukščiausios klasės stoginis įrenginys.

CUBE R pagrindiniai privalumai:

KompaktiškasKompaktiškas

Viename korpuse sumontuoti visi šildymui bei vėdinimui su rekuperacija būtini aukštos kokybės komponentai:

 • Esant poreikiui gali būti sumontuotas vandeninis, elektrinis arba dujinis šildytuvas
 • Rotacinis šilumokaitis
 • Siemens Climatix valdymo sistema, leidžianti CUBE R įrenginius valdyti internetu bei pajungti i BMS

EkodizainasEkodizainas

erp2enĮrenginys aprūpintas labai efektyvia rekuperavimo sistema ir atitinka visus reikalavimus pagal ES 1253/2014 reglamentą.

ecEC ventiliatoriai garantuoja mažas energijos sąnaudas ir užtikrina įrenginio našumą ortakių sistemoje.

DecentralizacijaDecentralizacija

Naudojant kelis CUBE R įrenginius vietoje vieno pagrindinio įrenginio, galima nepriklausomai reguliuoti ir padidinti visos sistemos patikimumą. Tokiu būdu taip pat užtikrinamas tolygus ir stabilus svorio paskirstymas stogo konstrukcijoms.

dc3

Veikimo principas šildant patalpas (žiemą). Pirmiausiai išcentrinio ventiliatoriaus pagalba įtraukiamas lauko oras praeina pro G4 klasės filtrus ir rotacinį šilumokaitį (rekuperatorių). Specialus rotacinis šilumokaitis sukdamasis paima dalį šilumos iš išmetamo patalpos oro ir ją perduoda įtraukiamam orui iš lauko, tokiu būdu jį pašildydamas. Dalį oro galima recirkuliuoti iš patalpos. Sklendės leidžia pasirinkti įtraukiamą lauko ir recirkuliuojamo patalpos oro santykį, tuomet šį orą dar pašildo papildomas vandeninis, dujinis ar elektrinis šilumokaitis. Galiausiai šviežias bei šiltas oras išpučiamas į patalpas.

Veikimo principas vėdinant patalpas (vasarą). Įtraukiamas oras iš lauko pereina per G4 klasės filtrus ir rotacinį šilumokaitį. Vasarą, kai lauko oras yra šiltesnis už patalpos orą, rotacinis šilumokaitis vėsina įtraukiamą iš lauko orą, perduodamas šaltį iš ištraukiamo patalpos oro. Dalį oro galima recirkuliuoti iš patalpos. Sklendės leidžia pasirinkti įtraukiamą lauko ir recirkuliuojamo patalpos oro santykį. Atvėsintas bei šviežias oras išpučiamas į patalpas.

CUBE R8 ir R21 galimi pasirinkimo variantai

montavimas bekanale sistema
sildymas vedinimas-su-rekuperacija
CUBE R tipas
 • 1 – rekuperacija: R - rotacinis šilumokaitis
 • 2 – maks. oro srautas: 8-21 [tūkst. m3/val.]
 • 3 – galimi variantai:
  • N – be papildomo šildytuvo
  • W – su vandeniniu šilumokaičiu
  • E – su elektriniu šildytuvu
  • G – su dujiniu šildytuvu
 • 4 – metalinis pagrindas su stogo adapteriu ir sukūriniu difuzoriumi

Pavyzdys: CUBE R8 – W/NW reiškia, kad įrenginys turi rekuperatorių (su rotaciniu šilumokaičiu); maks. oro srautas 8000 m3/val.; papildomai sumontuotas vandeninis šilumokaitis bei į komplektą įeina metalinis pagrindas su stogo adapteriu ir sukūriniu difuzoriumi (šiuo atveju nereikia ortakių).


CUBE R8 sudėtiniai komponentai

cube r vidus

komponentaiR1 EC ventiliatoriai: taupo energiją ir reguliuoja tolygų oro srautą į ortakių sistemą. Labai didelis efektyvumas mažesniame greityje. Galima pritaikyti oro srautą slėgio kritimui.
komponentai2 Kėlimo kilpos: užtikrina greitą montavimą ir lengvą pakėlimą be kėlimo traversų.
komponentai3 Tvirtas plieninis korpusas: konstrukcija neleidžia susidaryti šalčio tiltams ir kartu su 50 mm mineraline vata užtikrina minimalius šilumos nuostolius bei tylų darbą.
komponentai4 Metalinis pagrindas: tiesioginis montavimas ant atraminės konstrukcijos ir integruotos angos greitam ir lengvam kėlimui su šakiniu autokrautuvu.
komponentai5 Rotacinis šilumokaitis: užtikrina didelį rekuperavimo našumą; montuojamas įrenginio viduje - nereikia prijungti išorinio rekuperavimo įrenginio. Mažesnis kondensacijos laipsnis lyginant su plokšteliniais šilumokaičiais.
komponentai6 Recirkuliacijos sklendė: užtikrina tolygų šviežio ir recirkuliacinio oro reguliavimą.
komponentai7 Trieigis vožtuvas + cirkuliacinis siurblys: CUBE įrenginiai su vandeniniu šilumokaičiu aprūpinti standartiniu trieigiu vožtuvu su cirkuliaciniu siurbliu. Projektuojant vandentiekį nereikia atsižvelgti į vandens slėgio kritimą įrenginyje.

Montavimas Cube R8 ir R21

Stoginį įrenginį Cube būtina montuoti ant iš anksto paruošto pagrindo, pritvirtinto prie pastato konstrukcijos. Bendras Cube svoris paskirstomas ant nepriklausomo atraminio rėmo, montuojant galima naudoti du priešingus pagrindo kraštus.

1 būdas

Ortakiai prie įrenginio jungiami iš apačios. Šis montavimo būdas naudojamas visiems Cube įrenginiams.

Cube ortakių jungtys: 1 būdas

2 būdas

Recirkuliuojamas oras prijungiamas iš apačios, o įvado ortakis prijungiamas iš šono. Montavimo būdas naudojamas Cube R21 įrenginiams.

Cube ortakių jungtys: 2 būdas

3 būdas

Sumontuota pastato šone. Ortakius galima prijungti iš šono ir apačios su apribojimais, pateiktais 1 ir 2 būduose.

Cube ortakių jungtys: 3 būdas


Bekanalė sistema

Bekanalė sistema ant stogo pagrindo su stogo adapteriu ir sukūriniu difuzoriumi. Taip gali būti montuojami Cube R8 įrenginiai.

3 paprasti montavimo žingsniai:

 1. Paruošiama atraminė konstrukcija – pagrindas ir stoginis perėjimas.
 2. Sumontuojamas difuzorius.
 3. Sumontuojamas įrenginys.

Galimybė panaudoti prailginimo ortakį.

montavimas bekanale sistemamontavimas bekanale sistema


Tekstilinių ortakių sistema

Tekstiliniai ortakiai taip pat naudojami montuojant stoginius CUBE įrenginius. Reguliuojami individualiai pagal pastato reikalavimus.

Tekstiliniai ortakiai

Cube rooftop - šaldymo, šildymo, ventiliacijos įrenginiai
Instrukcijos 5.1 MB
Atitikties deklaracijos 390 KB
Brošiūros 3 MB
Montavimo instrukcija 15.9 MB
Dujinio šildytuvo skirto Cube įrenginiams instrukcija 3.7 MB
AutoCAD brėžiniai 93.5 MB
BIM objektai 38.7 MB
T-box valdiklis
Instrukcijos 22.6 MB
Atitikties deklaracijos 2.5 MB
MODBUS protokolas jungimui prie BMS 5.9 MB
Pasirinkite produkto modelį:
Cube vėdinimo įrenginio pristatymas
Cube montavimas
Cube montavimo pavyzdžiai gamybos salėje ir mokykloje
Cube montavimo pavyzdžiai parduotuvėje, verslo parke