Lubiniai difuzoriai skirti gravitacinio vėdinimo, mažo ir vidutinio slėgio vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms, ypač oro ištraukimui. Ypač didelio efektyvaus paviršiaus ploto difuzorius naudojamas aplinkose, kuriose reikia užtikrinti didelę oro apykaitą. ACG išsiskiria dengiamųjų grotelių funkc...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Lubiniai difuzoriai skirti gravitacinio vėdinimo, mažo ir vidutinio slėgio vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms, ypač oro ištraukimui. Ypač didelio efektyvaus paviršiaus ploto difuzorius naudojamas aplinkose, kuriose reikia užtikrinti didelę oro apykaitą. ACG išsiskiria dengiamųjų grotelių funkcija: specialios konstrukcijos rėmas leidžia sumontuoti groteles ant montavimo angos neįvedant gilyn į kanalą, tokiu būdu atlikdamas ir maskavimo paskirtį.

Lubinio rastrinio anemostato - difuzoriaus higienos pažymėjimas HK/K/0522/01/2016

Medžiagos ir kokybė

Difuzoriaus šerdis ir rėmas pagaminti iš aliuminio, apdoroto baltos spalvos RAL 9016 milteline danga. Pagal kliento pageidavimą difuzorius gali būti bet kurios RAL paletės spalvos miltelinės dangos.

ACG lubinis skyrelinis difuzorius
Atitikties deklaracijos 858 KB
Katalogas 77 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB