Tūtinis difuzorius NWK-5d ant kvadratinės plokštės naudojamas ventiliavimui ir oro kondicionavimui pramoninės ir visuomeninės paskirties pastatuose, kurių aukštis nuo 2.5 m iki 4.5 m, tokiuose kaip ofisai, viešbučiai, kino teatrai, konferencijų salės, prekybos centrai. Difuzoriai lengvai montuojami ...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

Tūtinis difuzorius NWK-5d ant kvadratinės plokštės naudojamas ventiliavimui ir oro kondicionavimui pramoninės ir visuomeninės paskirties pastatuose, kurių aukštis nuo 2.5 m iki 4.5 m, tokiuose kaip ofisai, viešbučiai, kino teatrai, konferencijų salės, prekybos centrai. Difuzoriai lengvai montuojami pakabinamose lubose, su pajungimo dėžėmis arba tiesiai ant stačiakampių ortakių. Tvirtinami varžtais priekinės plokštės kampuose arba per centrą. Tinkamai išdėstytos tūtos priekinėje plokštėje leidžia tinkamą oro srauto sūkurį.

Tūtinio difuzoriaus higienos pažymėjimas HK/K/0522/01/2016

Medžiaga ir kokybė

Difuzoriai pagaminti iš cinkuoto lakštinio plieno, apdoroto standartine baltos spalvos 9016 milteline danga, o profiliuotos tūtos pagamintos iš baltos spalvos plastiko Šio tipo difuzoriuose naudojamos 56 mm išorinio skersmens tūtos. Klientas gali pasirinkti ir kitą RAL paletės spalvos dangą ar difuzorių, pagamintą iš nerūdijančio plieno ar aliuminio.

NWK-5D kvadratinis sūkurinis difuzorius
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 589 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB