Lubiniai difuzoriai skirti gravitacinio vėdinimo, mažo ir vidutinio slėgio vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms. Jie montuojami ant stačiakampių ir apvalių ventiliacijos ortakių, slėgio kamerų ir pakabinamose lubose. Dėl savo konstrukcijos sūkurinio ištraukimo ir aukštos oro indukcijos difuzoria...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Lubiniai difuzoriai skirti gravitacinio vėdinimo, mažo ir vidutinio slėgio vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemoms. Jie montuojami ant stačiakampių ir apvalių ventiliacijos ortakių, slėgio kamerų ir pakabinamose lubose. Dėl savo konstrukcijos sūkurinio ištraukimo ir aukštos oro indukcijos difuzoriai leidžia greitai sumažinti temperatūrą ir oro srautą.

Difuzorių higienos pažymėjimas HK/K/0522/01/2016

Medžiagos ir kokybė:


Difuzoriuose yra perforuota plokštė, pagamintą iš cinkuoto plieno, apdoroto standartine baltos spalvos RAL 9016 milteline danga, jie yra pritaikyti pakabinamų lubų sistemoms, aprūpinti vidine garso izoliacija ir turi NWO sūkurinį elementą su pritvirtintomis reguliuojamomis mentėmis, pagamintomis iš RAL spalvos 9005 milteline danga apdoroto cinkuoto plieno.

NWE-1 oro tiekimo ir ištraukimo perforuotas difuzorius
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 379 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB