Išorinės oro ištraukimo kryptinės grotelės yra galinė stačiakampio ir apvalaus profilio ventiliacijos ortakių dalis su ventiliatoriais, skirtais panaudotam orui ištraukti iš pastatų, pramoninių statinių, biurų ar sandėlių vėdinimo sistemų. Kryptinės grotelės atsiveria nuo įeinančio oro srovės. Menči...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Išorinės oro ištraukimo kryptinės grotelės yra galinė stačiakampio ir apvalaus profilio ventiliacijos ortakių dalis su ventiliatoriais, skirtais panaudotam orui ištraukti iš pastatų, pramoninių statinių, biurų ar sandėlių vėdinimo sistemų. Kryptinės grotelės atsiveria nuo įeinančio oro srovės. Menčių nuokrypio kampas priklauso nuo ventiliacijos sistemos, kurios galinėje dalyje yra kryptinės grotelės, našumo. Dėl nuo traukos jėgos nusileidžiančių menčių sieninės kryptinės grotelės neleidžia, kad sistemoje susiformuotų atvirkštinė seka, tokiu būdu jos sumažina šilumos nuostolius ir apsaugo ortakio vidų nuo oro sąlygų poveikio.

Išorinių oro ištraukimo kryptinių grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Kryptinės grotelėse WSR-2 yra viena horizontaliai judančių gravitacinių žaliuzių eilė. "Plokštuminio" rėmo dėka, ištraukiamosios kryptinės grotelės atlieka savo funkciją išstūmimo proceso apvalaus skerspjūvio sistemoje metu. Iš aliuminio pagamintos žaliuzės lengviau atsidaro nuo įeinančio oro srovės poveikio ir laisvai nusileidžia, sustojus ventiliatoriui. Oro ištraukimo kryptinių grotelių rėmas pagamintas iš cinkuoto plieno. Viskas padengiama milteline bet kurios RAL spalvos danga (kliento pageidavimu). Kryptinės grotelės gali būti pagamintos ir iš nerūdijančio plieno.

WSR-2 išorinės oro ištraukimo kryptinės grotelės
Atitikties deklaracijos 796 KB
Katalogas 97 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB