Stačiakampio formos sieninės išorinės, akustinius virpesius slopinančios, oro tiekimo kryptinės grotelės naudojamos tiekiamosios ir ištraukiamosios ventiliacijos sistemoje, kaip galinė ortakio vamzdžių ir ventiliacijos angų pastatų sienose dalis, pritaikytos montuoti tiesiai ant ortakio. Dėl special...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Stačiakampio formos sieninės išorinės, akustinius virpesius slopinančios, oro tiekimo kryptinės grotelės naudojamos tiekiamosios ir ištraukiamosios ventiliacijos sistemoje, kaip galinė ortakio vamzdžių ir ventiliacijos angų pastatų sienose dalis, pritaikytos montuoti tiesiai ant ortakio. Dėl specialios kryptinių grotelių konstrukcijos, jos puikiai tinka aplinkose, kuriose apart apsaugos nuo oro sąlygų, dar yra būtina atitiktis akustikos aukštyje parametrams.  Garso slopinimui naudojama medžiaga - akmens vata su stiklo pluoštu. Naudojamas standartinis apsauginis tinklelis nuo paukščių, graužikų, didesnių teršalų (medžių lapų).

Išorinių, akustinius virpesius slopinančių, oro tiekimo kryptinių grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Išorinių oro tiekimo kryptinių grotelių rėmas pagamintas iš cinkuoto lakštinio plieno ir padengtos milteline RAL spalvų danga (standartas RAL 9006). Mentės pagamintos iš perforuoto cinkuoto plieno profilio ir padengtos milteline RAL spalvų danga (standartas RAL 9006). Garso slopinimui naudojama medžiaga - akmens vata su stiklo pluoštu. Tiesiai už oro tiekimo grotelių yra plieninis kirstai tempto metalo tinklas (standartas N16). Kliento pageidavimu lauko oro tiekimo grotelės gali būti pagamintos iš aliuminio arba nerūdijančio plieno (1.4301 arba 1.4404).

CzS-T sieninės išorinės, akustinius virpesius slopinančios, oro tiekimo kryptinės grotelės
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 119 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB