Apvalusis oro apykaitos difuzorius NW naudojamas pramoniniuose kompleksuose arba visuomeninės paskirties statiniuose, kuriuose būtina didelė šviežio oro apytaka. Oras tiekiamas mažu nuo 0.3 m/s iki 1.5 m/s greičiu šalia darbo vietų ir darbo zonų. Pučiant orui visame difuzoriaus paviršiuje susidaro m...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Apvalusis oro apykaitos difuzorius NW naudojamas pramoniniuose kompleksuose arba visuomeninės paskirties statiniuose, kuriuose būtina didelė šviežio oro apytaka. Oras tiekiamas mažu nuo 0.3 m/s iki 1.5 m/s greičiu šalia darbo vietų ir darbo zonų. Pučiant orui visame difuzoriaus paviršiuje susidaro maža turbulencija, o panaudotas oras yra lengvai išstumiamas iš darbo vietų ar zonų į ištraukiamąsias oro angas. Montuojamas nuo 3 m ik 10m aukštyje. Difuzoriai gali būti laisvai pakabinami - montuojami tiesiai prie ventiliacijos ortakių arba ant sienos - papildomai pritvirtinami prie sienos arba kolonos. Difuzorių NWJ-2 rekomenduojama naudoti didelės oro taršos aplinkose, kur aušinimo režime (pakelti žiedai) susidaro maža turbulencija.


Oro apykaitos difuzoriaus higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Difuzoriai pagaminti iš vieno sluoksnio perforuoto lakšto, padengto milteline RAL spalvos danga. Vamzdinė tiekimo jungtis ir difuzoriaus postamentas yra pagamintas iš cinkuoto lakštinio plieno ir taip pat padengtas pasirinktos RAL spalvos milteline danga. NWJ-2 montuojamas tiesiai ant apvalių ortakių. Difuzoriaus viduje yra du (oro srautą keičiantys) žiedai, reguliuojami rankiniu būdu, naudojant traukimo virvelę.

NWJ-2 viengubos dangos pramoninis apvalusis oro apykaitos difuzorius
Atitikties deklaracijos 820 KB
Katalogas 349 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB