Dvipusės durų ventiliavimo grotelės atlieka srauto vienodinimo funkciją. Jos yra ventiliacijos sistemos dalis, užtikrinanti oro srautą tarp kambarių. Grotelėse yra apversto V formos nejudančios mentės, kurios apriboja šviesos skverbimąsi. Dėl šių grotelių konstrukcijos jos tinka naudoti patalpose, k...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Dvipusės durų ventiliavimo grotelės atlieka srauto vienodinimo funkciją. Jos yra ventiliacijos sistemos dalis, užtikrinanti oro srautą tarp kambarių. Grotelėse yra apversto V formos nejudančios mentės, kurios apriboja šviesos skverbimąsi. Dėl šių grotelių konstrukcijos jos tinka naudoti patalpose, kuriose yra mechaninio pažeidimo pavojus (katilinėse, garažuose, sporto salėse, taip pat kaip išorinės kryptinės ortakio grotelės). Pagal kliento pageidavimą galime pagaminti groteles su orą reguliuojančia sklende. KWSP/D yra montuojamos durų varčiose ir garažo duryse, kad užmaskuotų ventiliacijos angą iš abiejų durų pusių. Grotelės montuojamos varžtais per grotelių rėme išgręžtas skyles.


Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Standartinės grotelės ir maskavimo elementas yra pagaminti iš milteline danga padengto cinkuoto lakštinio plieno. Atskiru kliento pageidavimu groteles galime pagaminti iš nerūdijančio plieno arba aliuminio ir nudažyti bet kuria RAL spalva. Maskuojantis rėmas MS yra pagamintas iš kirstai tempto metalo tinklelio. Jei tinklelis KWSP turi būti kitos spalvos nei maskavimo elementas, tokia informaciją klientas nurodo užsakyme.

KWSP/D durinės oro srauto grotelės
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 196 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB