Stačiakampio formos sieninės išorinės kryptinės grotelės naudojamos tiekiamosios ir ištraukiamosios ventiliacijos sistemoje, kaip galinė ortakio vamzdžių ir ventiliacijos angų pastatų sienose dalis, pritaikytos montuoti ir durų arba langų profiliuose. Speciali kryptinių grotelių / menčių forma apsau...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

Stačiakampio formos sieninės išorinės kryptinės grotelės naudojamos tiekiamosios ir ištraukiamosios ventiliacijos sistemoje, kaip galinė ortakio vamzdžių ir ventiliacijos angų pastatų sienose dalis, pritaikytos montuoti ir durų arba langų profiliuose. Speciali kryptinių grotelių / menčių forma apsaugo ortakio angą nuo kritulių. Groteles galima atidaryti ir uždaryti reguliuojant rankiniu būdu - RR tipas arba perjungimo mechanizmu - RS tipas. Kliento pageidavimu, galima sumontuoti apsauginį tinklelį nuo paukščių, graužikų, didesnių teršalų (medžių lapų).

Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Rėmas ir grotelių mentės pagamintos iš cinkuoto plieno ir padengtos milteline pilkos spalvos RAL9006 arba kitos RAL spalvos danga. Kliento pageidavimu grotelės gali būti pagamintos iš aliuminio arba nerūdijančio plieno. Reguliuojant elektriniu būdu, pavarų skaičius priklauso nuo kryptinių grotelių dydžio.

ZSR/P durų/langų plokščių kryptinės grotelės su reguliuojamomis mentėmis
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 239 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB