Grindinės oro įtraukimo ir ištraukimo grotelės naudojamos žemo ir vidutinio slėgio sistemose. Grotelės montuojamos grindyse, kaip ventiliacijos sistemos galinis elementas, į tinkamai paruoštą montavimo angą. Grotelės yra atsparios jas veikiančioms jėgoms. Pasirinktinai galime pagaminti ir groteles s...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Grindinės oro įtraukimo ir ištraukimo grotelės naudojamos žemo ir vidutinio slėgio sistemose. Grotelės montuojamos grindyse, kaip ventiliacijos sistemos galinis elementas, į tinkamai paruoštą montavimo angą. Grotelės yra atsparios jas veikiančioms jėgoms. Pasirinktinai galime pagaminti ir groteles su montavimui grindyse skirtu išoriniu rėmu. Pagal kliento pageidavimą grotelėse gali būti įrengta oro reguliavimo sklendė GP arba oro srovę nukreipianti sklendė GW. Grindinės grotelės taip pat gali būti su pajungimo dėže oro greičiui sulyginti ir vienodam oro srautui leisti.


Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Rėmas ir grotelių tinklas pagamintas iš nerūdijančio plieno 1.4301. Grotelės gali būti išverčiamame arba neišverčiamame rėme pagal pav. 1 ir 2 parodytas schemas.  Grotelių miltelinės dangos spalvą galima pasirinkti iš RAL paletės. Gamintojas pasilieka teisę atlikti montuojamų grotelių savybėms ar jų matmenims priderintus techninius pakeitimus (susitarus su klientu). Standartinė sklendė ir pajungimo dėžė yra pagamintos iš cinkuoto plieno.

KPWP-1 grindinės grotelės (nerūdijančio plieno)
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 234 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB