Grindinės oro įtraukimo ir ištraukimo grotelės naudojamos žemo ir vidutinio slėgio sistemose. Grotelės montuojamos grindyse, kaip ventiliacijos sistemos galinis elementas, į tinkamai paruoštą montavimo angą. Grotelės yra atsparios jas veikiančioms jėgoms. Pasirinktinai galime pagaminti ir groteles s...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

Grindinės oro įtraukimo ir ištraukimo grotelės naudojamos žemo ir vidutinio slėgio sistemose. Grotelės montuojamos grindyse, kaip ventiliacijos sistemos galinis elementas, į tinkamai paruoštą montavimo angą. Grotelės yra atsparios jas veikiančioms jėgoms. Pasirinktinai galime pagaminti ir groteles su montavimui grindyse skirtu išoriniu rėmu. Pagal kliento pageidavimą grotelėse gali būti įrengta oro reguliavimo sklendė GP arba oro srovę nukreipianti sklendė GW. Grindinės grotelės taip pat gali būti su pajungimo dėže oro greičiui sulyginti ir vienodam oro srautui leisti.


Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Rėmas ir grotelių tinklas pagamintas iš nerūdijančio plieno 1.4301. Grotelės gali būti išverčiamame arba neišverčiamame rėme pagal pav. 1 ir 2 parodytas schemas.  Grotelių miltelinės dangos spalvą galima pasirinkti iš RAL paletės. Gamintojas pasilieka teisę atlikti montuojamų grotelių savybėms ar jų matmenims priderintus techninius pakeitimus (susitarus su klientu). Standartinė sklendė ir pajungimo dėžė yra pagamintos iš cinkuoto plieno.

KPWP-1 grindinės grotelės (nerūdijančio plieno)
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 234 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB