Suspaustosios grotelės KT-2 atlieka oro tiekimo ir ištraukimo bei srauto suvienodinimo funkciją. Grotelėse yra nejudančios reljefinės mentės. Dėl oro srauto grotelių konstrukcijos jos tinkamos naudoti patalpose, kuriose yra mechaninio pažeidimo pavojus (katilinėse, garažuose, sporto salėse, taip pat...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Projektų vadovas Gauti pasiūlymą

Suspaustosios grotelės KT-2 atlieka oro tiekimo ir ištraukimo bei srauto suvienodinimo funkciją. Grotelėse yra nejudančios reljefinės mentės. Dėl oro srauto grotelių konstrukcijos jos tinkamos naudoti patalpose, kuriose yra mechaninio pažeidimo pavojus (katilinėse, garažuose, sporto salėse, taip pat kaip išorinės kryptinės ortakio grotelės). Jos yra montuojamos sienoje į iš anksto paruoštas montažines angas. Grotelių rėme yra suformuoti reljefiniai įspaudimai varžtams, kad būtų galima tvirtinti tiesiai ant sienos.

Taikymas:
-  ant įrenginių ir mechaninių prietaisų bei elektroninių oro tiekimo / aušinimo aparatų gaubtų
- durų sąvarose
- ventiliacijos ortakiuose ir ventiliacijos kaminuose.

Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Grotelės pagamintos iš aliuminio ir padengtos milteline RAL spalvų danga. Kliento pageidavimu grotelėse už menčių galima įtaisyti papildomą tinklelį, apsaugantį nuo didesnių teršalų (grotelės surenkamos kaip išorinės kryptinės ortakio grotelės). Užsakyme reikia nurodyti, ar grotelės montuojamos pastato viduje ar išorėje (pakilimas, išorinės durys).

KT-2 suspaustosios grotelės
Atitikties deklaracijos 847 KB
Katalogas 49 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB