Grotelės KOWP-1 yra skirtos pastatams, tokiems kaip viešbučiai ar konferencijų salės, kurių erdvėms keliami aukšti estetiniai standartai. Grotelės atlieka oro tiekimo ir ištraukimo funkciją. Jos yra montuojamos sienoje į iš anksto paruoštas montažines skyles. Grotelių rėme yra suformuoti reljefiniai...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Grotelės KOWP-1 yra skirtos pastatams, tokiems kaip viešbučiai ar konferencijų salės, kurių erdvėms keliami aukšti estetiniai standartai. Grotelės atlieka oro tiekimo ir ištraukimo funkciją. Jos yra montuojamos sienoje į iš anksto paruoštas montažines skyles. Grotelių rėme yra suformuoti reljefiniai įspaudimai tvirtinti varžtais tiesiai ant sienos. Kadangi tvirtos konstrukcijos KOWP-1 yra atsparios mechaniniams pažeidimams, šias groteles taip pat galima montuoti sporto salėse.

Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/01/2016

Medžiagos ir kokybė

Visos grotelės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno (1.4301 arba 1.4404 tipo). Pagal kliento pageidavimą grotelės gali būti bet kurios RAL paletės spalvos miltelinės dangos. Grotelių rėmas yra dviejų variantų - išverčiamas arba kampainis (su papildomu rėmu, kad nesimatytų montavimo žymių).

KOWP-1 oro tiekimo ir ištraukimo grotelės
Atitikties deklaracijos 859 KB
Katalogas 231 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB