Sanitarinės išleidimo grotelės yra naudojamos mažo ir vidutinio slėgio ištraukiamosios ventiliacijos sistemose, esančiose patalpose, kurioms taikomi aukšti higienos reikalavimai, pavyzdžiui, operacinėse. Pagrindinė sanitarinių išleidimo grotelių paskirtis - apsaugoti, kad į ventiliacijos ortakius ne...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

Sanitarinės išleidimo grotelės yra naudojamos mažo ir vidutinio slėgio ištraukiamosios ventiliacijos sistemose, esančiose patalpose, kurioms taikomi aukšti higienos reikalavimai, pavyzdžiui, operacinėse. Pagrindinė sanitarinių išleidimo grotelių paskirtis - apsaugoti, kad į ventiliacijos ortakius nepatektų operacinėms būdingi teršalai (tvarstymo medžiagų, tokių kaip ligninas, gaudyklė). Grotelių konstrukcija pritaikyta taip, kad jas būtų galima dažnai išmontuoti ir gerai išvalyti.

Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/01/2016

Medžiagos ir kokybė

Visos grotelių dalys yra pagamintos iš nerūdijančio plieno (1.4301 arba 1.4404 tipo). Priekiniame kirstai temptame tinklelyje yra optimalūs tarpeliai, o tinklelio tankumas puikiai tinkamas smulkioms skiautelėms, tokioms kaip ligninas, gaudyti.  Montavimo rėme yra plyšinė sklendė, kuria galima reguliuoti išmontavus tinklelį.  Kliento pageidavimu galime pagaminti groteles su filtru (šiame variante vietoje sklendės yra sumontuojamas papildomas tinklelis).

KLH sanitarinės išleidimo grotelės
Atitikties deklaracijos 859 KB
Katalogas 2.5 MB
Higienos sertifikatas 1.1 MB