DMR revoliucingas modulinis sausas aušintuvas užtikrina labai aukštą specifinę galią dėl naudojamų technologinių sprendimų derinio, kuriuos suprojektavo ir išbandė „Althermo“. Mikrokanalinio šilumokaičio šilumokaitos paviršius dėl specialios cilindrinės formos yra 50% didesnis, lyginant su tradicin...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

DMR revoliucingas modulinis sausas aušintuvas užtikrina labai aukštą specifinę galią dėl naudojamų technologinių sprendimų derinio, kuriuos suprojektavo ir išbandė „Althermo“.

Mikrokanalinio šilumokaičio šilumokaitos paviršius dėl specialios cilindrinės formos yra 50% didesnis, lyginant su tradicine konfigūracija, esant tokiam pačiam užimamam plotui. Dėl šios savybės, šilumokaitį galima sumontuoti labai arti sienų, taip užtikrinant montavimo paviršiaus sumažinimą iki 75%.

DMR modulis yra pats geriausias energijos efektyvumo pavyzdys sausų aušintuvų rinkoje, kurį galima pateikti individualiai, kaip vieną modulį (montuojamą montavimo aikštelėje) ar jų derinį, sudarytą iš daug modulių. Standartinė versija komplektuojama su EC ventiliatoriais, bet taip pat galima sumontuoti AC ventiliatorius.

Taip pat galimos kitos DMR parinktys: apsauginė danga, jei įrenginiai naudojami sudėtingomis salygomis (nerūdijančio plieno rėmas ir ElectroFin danga padengtas šilumokaitis) ir uždaros grandinės veikimas, įrengiant kitą plokštelinį šilumokaitį su cirkuliaciniu siurbliu.

Aušinimo galia: nuo 30 iki 2300 kW

Ventiliatoriaus skersmuo: 800 ir 910 mm

Ventiliatorių skaičius: nuo 1 iki 20

-75% užimamo ploto

DMR gif

Vienas modulis gali išskirti iki 56 kW galios (Δt 5°C įeinantis oras – išeinantis vanduo, esant 25°C temperatūrai), kai bendras užimamas plotas yra tik 1,21 m2. Dėl savo išskirtinės formos jis gali paimti orą iš aplinkos (360° kampu), todėl jį galima montuoti labai arti sienų. Šių elementų derinys leidžia sumažinti aušintuvo montavimo plotą 75%.

DMR image

Pagrindiniai privalumai

  • 100% specifinė galia (kW/m2)
  • -75% montavimo plotas
  • Montavimas arti sienų
  • Apsauginė danga
Althermo produktų linija
Katalogas 14.3 MB
DMR sausas aušintuvas sumontuotas gydymo įstaigoje