CMR yra novatoriškas modulinis nuotolinis kondensatorius su apvaliais mikrokanalo šilumokaičiais, kuriuos tiekia „ALTHERMO“. Jie buvo suprojektuoti, kad atitiktų poreikius rinkoje, kurioje vis didesnis dėmesys skiriamas mažesniam šaltnešio kiekiui, nuolatiniam įrenginio erdvės optimizavimui ir prist...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

CMR yra novatoriškas modulinis nuotolinis kondensatorius su apvaliais mikrokanalo šilumokaičiais, kuriuos tiekia „ALTHERMO“. Jie buvo suprojektuoti, kad atitiktų poreikius rinkoje, kurioje vis didesnis dėmesys skiriamas mažesniam šaltnešio kiekiui, nuolatiniam įrenginio erdvės optimizavimui ir pristatymo laiko trumpinimui.

Dėl novatoriškos konfigūracijos CMR nuotolinis kondensatorius leidžia pašalinti daug apribojimų, kurie būdingi įprastiniams kondensatoriams. Modulinė konstrukcija suteikia nepalyginamą montavimo lankstumą. CMR modulius galima transportuoti ir sumontuoti, sutaupant dalį  logistikos kaštų. Pristatymo laikas taip pat žymiai sutrumpėjo.

Į CMR kondensatorių galima įmontuoti 800 mm ar 910 mm EC ventiliatorius ir greičio reguliatorių, mikrokanalinis šilumokaitis padengiamas apsaugine epoksidine danga. Mikrokanalinio šilumokaičio vidinis tūris yra 60 % mažesnis už įprastinių tokios pat galios apvalių vamzdelių plokštelinių šilumokaičių tūrį.

Specialiems agresyvios korozijos aplinkose naudojamiems įrenginiams galima naudoti AISI 316 markės nerūdijančio plieno rėmą ir ElectroFin danga padengtus šilumokaičius, užtikrinančius didžiausią atsparumo korozijai C5M klasę.

Aušinimo galia: nuo 30 iki 2300 kW

Ventiliatoriaus skersmuo: 800 ir 910 mm

Ventiliatorių skaičius: nuo 1 iki 20

-75 % užimamo ploto

Vienas modulis gali generuoti iki 115 kW galios (Δt 15 °C ir R134a), kai bendras užimamas plotas yra tik 1,21 kv. metro. Dėl savo išskirtinės formos jis gali paimti orą iš aplinkos (360°), todėl jį galima montuoti labai arti sienų. Šių elementų derinys leidžia sumažinti kondensatoriaus montavimo plotą 75 %.

CMR gif

Pagrindiniai privalumai

  • 100 % specifinė galia (kW / užimtas kvadratinis metras)
  • -60 % šaltnešio kiekio
  • -75 % montavimo ploto
  • Montavimas arti sienų
  • Apsauginė danga
CMR nuotolinis kondensatorius
Brošiūros 2.4 MB
Althermo produktų linija
Katalogas 14.3 MB