VSA serijos įrenginiai surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisukamos ir suvirintos konstrukcijos, padengtos antikoroziniais epoksidiniais milteliniais dažais, pritaikytais montavimui lauke. Visi įrenginiai pristatomi pilnai sujungtais laidais ir paruošti prijungti prie naudotojo technologini...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

VSA serijos įrenginiai surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisukamos ir suvirintos konstrukcijos, padengtos antikoroziniais epoksidiniais milteliniais dažais, pritaikytais montavimui lauke. Visi įrenginiai pristatomi pilnai sujungtais laidais ir paruošti prijungti prie naudotojo technologinių sistemų. Prieš pristatymą kiekvienam įrenginiui atliekamas eksploatacinis bandymas kartu su visų įdiegtų saugos sistemų ir komponentų intervenciniais bandymais. Kiekvienas įrenginys gali būti komplektuojamas su mažo greičio ventiliatoriais ir kompresoriaus garso izoliacijos komplektu, skirtu montuoti vietose, kuriose triukšmo lygis yra ypač ribojamas.

Galimybė pasirinkti iš kelių modelių, kuriuose įrengti vienas ar daugiau spiralinių arba stūmoklinių kompresorių, pritaikytų naudojimui su R410A arba su nauju žemo GWP HFO-1234ze, arba su R290 tipo šaltnešiu.

  • Spiraliniai kompresoriai (R410A)
  • Stūmokliniai kompresoriai (R290 arba HFO-1234ze)
  • AC arba EC ašiniai ventiliatoriai, 500 ir 800 mm

ŠALDYMO GALIA: NUO 10 IKI 460 KW

Standartiniai įrenginių matmenys

  • Ilgis: nuo 1600 iki 4860 mm
  • Plotis: nuo 590 iki 2100 mm
  • Aukštis: nuo 870 iki 2430 mm
  • Darbinis svoris: nuo 166 kg iki 3302 kg
VSA CH dydis
VSA CH palyginmas

*Didelių gabaritų įrenginiai gali būti pristatomi padalinti į dvi dalis (pasirenkama užsakant).

Čia galite pamatyti mūsų įrenginių nomenklatūros pavyzdį. Oru aušinamos šalčio mašinos (čilerio) su spiraliniais kompresoriais, R410A dujų šaltnešiu, lituotu plokšteliniu garintuvu ir AC ventiliatoriumi pavadinimas yra sudarytas iš šių pagrindinių santrupų. Visos specifikacijos ir pasirinkimo variantai gali būti keičiami be gamintojo įspėjimo.

VHA modelio sudarymas LT

Galimi pasirinkimo variantai

Čia galite pamatyti mūsų įrenginių pasirinkimo variantų pavyzdį. Jei yra pasirinkimo variantai, jie rodomi po įrenginio pavadinimo aprašo eilute.

VHA modelio sudarymas2 LT

VSA CH oru aušinamas kondensatorius
Katalogas 1.4 MB