CMV yra vienintelis modulinis nuotolinis kondensatorius rinkoje, kurį galima transportuoti įprastu sunkvežimiu ar konteineryje, o mikrokanalinių šilumokaičių išspinduoliuojama galia, tokia pati, kaip ir žymiai didesnių įrenginių, kuriuos būtina transportuoti su platforminiais sunkvežimiais, paaukšti...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

CMV yra vienintelis modulinis nuotolinis kondensatorius rinkoje, kurį galima transportuoti įprastu sunkvežimiu ar konteineryje, o mikrokanalinių šilumokaičių išspinduoliuojama galia, tokia pati, kaip ir žymiai didesnių įrenginių, kuriuos būtina transportuoti su platforminiais sunkvežimiais, paaukštintuose ar nuimamo stogo konteineriuose.

CMV, sukurtas EMI („Easy Modular Installer“) koncepcijai, yra modulinis nuotolinis kondensatorius, kuris gali būti montuojamas sekcijomis ir surenkamas vietoje. Tai reiškia, kad daugiau nei vieno megavato galios nuotolinį kondensatorių galima sumontuoti su 800 kg keliamosios galios kranu, o tai labai didelis privalumas logistikos ir montavimo kaštų atžvilgiu.

CMV sistema taip pat leidžia padidinti įrenginio galią, sekcijas pridedant vėliau.

Specialus pritaikymas agresyviose korozinėse aplinkose naudojamiems įrenginiams, galima naudoti AISI 316 markės nerūdijančio plieno rėmą ir „ElectroFin“ danga padengtus šilumokaičius, užtikrinančius didžiausią atsparumo korozijai C5M klasę.

Aušinimo galia: nuo 100 iki 2000 kW

Ventiliatoriaus skersmuo: 800 ir 910 mm

Ventiliatorių skaičius: nuo 2 iki 20

Althermo produktų linija
Katalogas 14.3 MB