Galimybė pasirinkti iš kelių modelių, aprūpintų vienu ar daugiau spiralinių kompresorių, pritaikytų naudojimui su R410A tipo šaltnešiu, VSE serijos įrenginiai surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisukamos ir suvirintos konstrukcijos, padengtos antikoroziniais epoksidiniais milteliniais dažai...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Projektų vadovas Gauti pasiūlymą

Galimybė pasirinkti iš kelių modelių, aprūpintų vienu ar daugiau spiralinių kompresorių, pritaikytų naudojimui su R410A tipo šaltnešiu, VSE serijos įrenginiai surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisukamos ir suvirintos konstrukcijos, padengtos antikoroziniais epoksidiniais milteliniais dažais, pritaikytais montavimui lauke. Visi įrenginiai pristatomi pilnai sujungtais laidais ir paruošti prijungti prie naudotojo technologinių sistemų. Prieš pristatymą kiekvienam įrenginiui atliekamas eksploatacinis bandymas kartu su visų įdiegtų saugos sistemų ir komponentų intervenciniais bandymais. Kiekvienas įrenginys gali būti komplektuojamas su kompresorių garso izoliacijos komplekto LN (kompresorių korpusas) ir XLN (kompresorių korpuso izoliacija) versijoms, skirtomis montuoti tose vietose, kuriose triukšmo lygis turi būti kuo mažesnis.

  • Spiraliniai kompresoriai (R410A)
  • Lituoti plokšteliniai šilumokaičiai

ŠALDYMO GALIA: NUO 10 IKI 445 KW

Standartiniai įrenginių matmenys

  • Ilgis: nuo 850 iki 2650 mm
  • Plotis: 850 mm
  • Aukštis: nuo 1150 iki 1850 mm
  • Darbinis svoris: nuo 240 kg iki 2504 kg
VSE dydis
VSE palyginmas

*Didelių gabaritų įrenginiai gali būti pristatomi padalinti į dvi dalis (pasirenkama užsakant).

Čia galite pamatyti mūsų įrenginių nomenklatūros pavyzdį. Oru aušinamos šalčio mašinos (čilerio) su spiraliniais kompresoriais, R410A dujų šaltnešiu, lituotu plokšteliniu garintuvu ir AC ventiliatoriumi pavadinimas yra sudarytas iš šių pagrindinių santrupų. Visos specifikacijos ir pasirinkimo variantai gali būti keičiami be gamintojo įspėjimo.

VHA modelio sudarymas LT

Galimi pasirinkimo variantai

Čia galite pamatyti mūsų įrenginių pasirinkimo variantų pavyzdį. Jei yra pasirinkimo variantai, jie rodomi po įrenginio pavadinimo aprašo eilute.

VHA modelio sudarymas2 LT

VSE vandeninė šalčio mašina (čileris) be kondensatoriaus
Katalogas 1.3 MB