Galimybė pasirinkti iš kelių modelių, aprūpintų vienu ar daugiau spiralinių arba stūmoklinių kompresorių, pritaikytų naudojimui su R410A arba su nauju mažo GWP HFO-1234ze, arba su R290 tipo šaltnešiu. Šios vandeniu aušinamos šalčio mašinos (čileriai) surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisu...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Projektų vadovas Gauti pasiūlymą

Galimybė pasirinkti iš kelių modelių, aprūpintų vienu ar daugiau spiralinių arba stūmoklinių kompresorių, pritaikytų naudojimui su R410A arba su nauju mažo GWP HFO-1234ze, arba su R290 tipo šaltnešiu.

Šios vandeniu aušinamos šalčio mašinos (čileriai) surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisukamos ir suvirintos konstrukcijos, padengtos antikoroziniais epoksidiniais milteliniais dažais, pritaikytais montavimui lauke.

Visi įrenginiai pristatomi su pilnai sujungtais laidais ir yra paruošti prijungti prie naudotojo technologinių sistemų. Prieš pristatymą kiekvienam įrenginiui atliekamas eksploatacinis bandymas kartu su visų įdiegtų saugos sistemų ir komponentų intervenciniais bandymais.

Kiekvienas įrenginys gali būti tiekiamas su kompresorių garso izoliacijos komplektu LN (kompresorių korpusas) ir XLN (kompresorių korpuso izoliacija), skirtais montuoti tose vietose, kuriose triukšmo lygis turi būti kuo mažesnis.

ŠALDYMO GALIA: NUO 11 IKI 494 KW

VHH tinka kaip:

 • Šalčio mašina (Čileris)
 • Šalčio mašina (Čileris) su reversiniu šilumos siurbliu
 • Daugiafunkcinis įrenginys 4 vamzdžių sistemai, pritaikytas vienu metu nepriklausomai  ruošti šaltą ir karštą vandenį.
 • Daugiafunkcinis įrenginys 2 vamzdžių sistemai su sezoniniu perjungimu (vasara / žiema), pritaikytas vienu metu ir nepriklausomai ruošti karštą vandenį buitinėms reikmėms.

VHH CH - patalpose montuojama vandeniu aušinama šalčio mašina (čileris) su spiraliniais arba stūmokliniais kompresoriais

VHH CH
 • Spiraliniai kompresoriai (R410A)
 • Stūmokliniai kompresoriai (R290 arba HFO-1234ze)
 • Sausojo tipo garintuvas

Galimybė pasirinkti iš kelių modelių, aprūpintų vienu ar daugiau spiralinių arba stūmoklinių kompresorių, pritaikytų naudojimui su R410A tipo arba su nauju žemo GWP HFO-1234ze, arba su R290 tipo šaltnešiu. Šios vandeniu aušinamos spiralinės šalčio mašinos (čileriai) surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisukamos ir suvirintos konstrukcijos, padengtos antikoroziniais epoksidiniais milteliniais dažais, pritaikytais montavimui lauke. Visi įrenginiai tiekiami pilnai sujungtais laidais ir paruošti prijungti prie naudotojo technologinių sistemų. Prieš tiekiant kiekvienam įrenginiui atliekamas eksploatacinis bandymas kartu su visų įdiegtų saugos sistemų ir komponentų intervenciniais bandymais. Kiekvienas įrenginys gali būti komplektuojamas su kompresorių garso izoliacijos komplektu LN (kompresorių korpusas) ir XLN (kompresorių korpuso izoliacija) versijoms, skirtomis montuoti tose vietose, kuriose triukšmo lygis turi būti kuo mažesnis.

Standartiniai įrenginių matmenys

 • Ilgis: nuo 850 iki 2650 mm
 • Plotis: 850 mm
 • Aukštis: nuo 1150 iki 1850 mm
 • Darbinis svoris: nuo 246 kg iki 2439 kg
VHH CH dydis
VHH CH palyginmas

*Didelių gabaritų įrenginiai gali būti pristatomi padalinti į dvi dalis (pasirenkama užsakant).

VHH HP - patalpose montuojamas vandeniu aušinamas reversinis šilumos siurblys su spiraliniais arba stūmokliniais kompresoriais

VHH HP
 • Spiraliniai kompresoriai (R410A)
 • Stūmokliniai kompresoriai (R290 arba HFO-1234ze)
 • Sausojo tipo garintuvas

Galimybė pasirinkti iš kelių modelių, aprūpintų vienu arba daugiau spiralinių arba stūmoklinių kompresorių, pritaikytų naudojimui su R410A tipo arba su nauju mažo GWP HFO-1234ze, arba su R290 tipo šaltnešiu. Šie vandeniu aušinami reversiniai šilumos siurbliai surenkami ant tvirtos savilaikės metalinės prisukamos ir suvirintos konstrukcijos, padengtos antikoroziniais epoksidiniais milteliniais dažais, pritaikytais montavimui lauke. Visi įrenginiai tiekiami pilnai sujungtais laidais ir paruošti prijungimui prie naudotojo technologinių sistemų. Prieš pristatant kiekvienam įrenginiui atliekamas eksploatacinis bandymas kartu su visų įdiegtų saugos sistemų ir komponentų intervenciniais bandymais. Kiekvienas įrenginys gali būti komplektuojamas su kompresorių garso izoliacijos komplekto LN (kompresorių korpusas) ir XLN (kompresorių korpuso izoliacija) versijoms, skirtomis montuoti tose vietose, kuriose triukšmo lygis turi būti kuo mažesnis.

Standartiniai įrenginių matmenys

 • Ilgis: nuo 850 iki 2650 mm
 • Plotis: 850 mm
 • Aukštis: nuo 1150 iki 1850 mm
 • Darbinis svoris: nuo 252 kg iki 2524 kg
VHH HP dydis
VHH HP palyginmas

*Didelių gabaritų įrenginiai gali būti pristatomi padalinti į dvi dalis (pasirenkama užsakant).

Čia galite pamatyti mūsų įrenginių nomenklatūros pavyzdį. Oru aušinamos šalčio mašinos (čilerio) su spiraliniais kompresoriais, R410A dujų šaltnešiu, lituotu plokšteliniu garintuvu ir AC ventiliatoriumi pavadinimas yra sudarytas iš šių pagrindinių santrupų. Visos specifikacijos ir pasirinkimo variantai gali būti keičiami be gamintojo įspėjimo.

VHA modelio sudarymas LT

Galimi pasirinkimo variantai

Čia galite pamatyti mūsų įrenginių pasirinkimo variantų pavyzdį. Jei yra pasirinkimo variantai, jie rodomi po įrenginio pavadinimo aprašo eilute.

VHA modelio sudarymas2 LT

VHH šalčio mašinos (čileriai)
Katalogas 1.8 MB