Bendrovė IMPRESIND siūlo rinktis iš daugelio šildymo bei vėsinimo produktų ir sprendimų, kurie suprojektuoti ir sukurti siekiant patenkinti būtinybę kontroliuoti mikroklimatą pramoninėse ir visuomeninėse patalpose.

Organizuoto aukštos kvalifikacijos platintojų tinklo dėka daugelyje šalių klientui yra prieinami geriausi ir ekonomiškiausi sprendimai, nuolat turint omenyje mažas energijos sąnaudas ir aplinkosauginį sąmoningumą.

Bendrovės IMPRESIND mokslinių tyrimų ir plėtros padalinys nuolat tiria pažangius produktus ir sprendimus klientams, siekdamas pagrindinio tikslo – energijos suvartojimo sumažinimo ir mažų į atmosferą išmetamų teršalų kiekių.

Visi pagaminti produktai atitinka Bendrijos direktyvas ir atitinkamas technines normas, tai užtikrinant CE sertifikavimais ir atitikties deklaracijomis, kurias IMPRESIND išduoda kiekvienam produktui.

Bendrovė IMPRESIND gamina „tiesioginius dujinius šildymo prietaisus“, „šilumos atgavimo oro maišymo sistemas “ ir „vėsintuvus“. Siekiant labai aukšto kokybės lygio, visa produkcija yra PAGAMINTA ITALIJOJE, naudojantis naujausiomis technologijomis ir kvalifikuoto personalo darbu.

Naudodamasi specialia galinga skaičiavimo programa, bendrovė IMPRESIND gali analizuoti šilumos poreikius, investicijų atsipirkimą, galimybių studiją, sistemos projektą. Diegimą, paleidimą ir priežiūrą atlieka kvalifikuoti patyrę platintojai, kurie nuolat per mokymus yra informuojami apie naujoves.

Bendrovė IMPRESIND yra sertifikuota pagal UNI EN ISO 9001:2008.

Be to, IMPRESIND skiria ypatingą dėmesį naudojamų medžiagų pasirinkimui; iš tikrųjų, neatsitiktinai ji buvo pirmoji bendrovė, sukūrusi rėmus ir korpuso konstrukciją iš geriausių plastiko medžiagų ir naudodamasi naujausiais liejimo slegiant metodais.

www.impresind.com

Impresind produktų kategorijos

Impresind produktai