Bendrovė FLOWAIR – vidutinių ir didelių uždarų erdvių ekonomiško šildymo ekspertė. Didžiausias FLOWAIR dėmesys skiriamas pažangiems šildymo ir vėdinimo projektams bei jų įgyvendinimui. Ypatingą dėmesį teikiame išorei ir funkcionalumui. Išskirtinės FLOWAIR produktų ypatybės yra šiuolaikinis dizainas, energetinis taupumas ir unikalių valdymo metodų naudojimas.

Siūlome aukštos kokybės oro šildymo produktus, ypatingai pabrėždami nuolatinį naujovių plėtojimą. Bendradarbiavimo su Pomeranijos mokslo ir technologijų parku dėka galime išsiskirti pažangiu projektavimu ir įgyvendinti patobulinimus.

Bendradarbiavimas su pramoninio dizaino specialistais leido mums pasiūlyti rinkai ir pirmąjį šildytuvą, pagamintą iš patvaraus plastiko, ir pirmą kartą pasauliniu mastu pristatyti oro užuolaidą ir vandeninį kaloriferį viename įrenginyje.

Mūsų biuras, sandėliai ir gamybos linija yra įsikūrę Šiaurės Lenkijoje. Įgijome patirties ir įgūdžių bendradarbiaudami su verslo partneriais ir prekybos agentų tinklu visoje Europoje ir Azijoje – dabar mūsų produktai yra platinami per prekybos agentų tinklą 26 šalyse. Esame atvira ir lanksti bendrovė, ieškanti įkvėpimo visame pasaulyje.

www.flowair.com

Plačiau apie gamintoją ir jo produkciją

Bendrovė „Robur“ siūlo vieną pažangiausių sprendimų, naudojančių iki 40 % energijos iš atsinaujinančių šaltinių. Nežalingi aplinkai ir labai efektyvūs „Robur“ įrenginiai idealiai tinka daugiabučių namų, pramonės ir komercinių patalpų šildymui. Siekiant padidinti pastato vertę, Robur įrenginiai yra pelningiausia investicija.

Įkurta dar 1956 metais, šiandien bendrovė „Robur“ yra viena iš pirmaujančių gamintojų, kurios misija yra pasiūlyti efektyviai energiją naudojančius, dujinius šildymo ir vėsinimo sprendimus, galinčius gerokai sumažinti poveikį aplinkai. Mes įgyvendiname šią misiją per nuolatinį įsipareigojimą praktiškai vykdyti mokslinius tyrimus, diegti naujoves, pagarbą žmogui ir pagarbą aplinkai.

Mokslinių tyrimų ir plėtros pastangų centras bei varomoji jėga yra Zingonia valdymo centras netoli Bergamo, kur įsikūrusi „Robur“ pagrindinė būstinė ir gamybos patalpos. Šioje vietoje laikui bėgant bendrovė sukūrė ir įgyvendino bendrą įsipareigojimą siekti bendros kokybės, kuria apibūdinama „Robur“ kokybės politika ir jos misija.

"Bendrovės „Robur“ paskirtis yra veržlus judėjimas į priekį saugių, nežalingų aplinkai ir efektyviai energiją naudojančių produktų mokslinių tyrimų, plėtros ir skatinimo srityje, tuo pačiu laikantis įsipareigojimų savo darbuotojams ir partneriams bei rūpinantis jais."

www.robur.com

Plačiau apie gamintoją ir jo produkciją

Užsidegimas, darbštumas, intuicija, gebėjimas tobulėti pagal rinkos poreikius – pagrindiniai SYSTEMA S.p.A. bruožai. 1986 m. įkurta bendrovė yra viena iš lyderių pramoninio ir buitinio šildymo sistemų projektavimo bei gamybos srityje.

Pagal ISO 9001 standarto reikalavimus sertifikuotai SYSTEMA bendrovei yra svarbu technologija ir jos raida, todėl ji bendradarbiauja su universitetais ir kitomis kompetentingomis įstaigomis, kad pagerintų savo produkcijos kokybę, patikimumą ir saugumą.

Bendrovės turimos patalpos - 23 000 m2, iš kurių 7 000 m2 uždarų patalpų yra skirta gamybinei teritorijai, sandėliams, kabinetams, laboratorijai, susirinkimų / konferencijų ir ekspozicijų salėms.

Pardavimų tinklą sudaro 38 atstovybės Italijoje ir 32 platintojai visame pasaulyje.

Kitos SYSTEMA S.p.A. 1 500 m2 patalpos yra skirtos produkcijos atitikties vertinimams, moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai, projektuotojų mokymo ir techninės pagalbos centrams.

Bendrovė taip pat turi gamyklą su nepriklausoma ir strateginių mokslinių tyrimų laboratorija Lenkijoje, kuri palengvina produkcijos realizaciją Rytų Europos šalyse.

„SYSTEMA myli gamtą“ - tai šūkis, geriausiai apibūdinantis bendrovės misiją: gamtos ir jos reiškinių, tokių kaip saulė ir ledas, šiluma ir šaltis, stebėjimas bei suvokimas. Tai mums suteikia galimybę gamtinių procesų pagrindu kurti aplinkai draugišką technologiją.

SYSTEMA produktų asortimentas yra suskirstytas į 4 sektorius:

 • Spinduliavimas: spindulinio šildymo produktai
 • Oras: oro šildytuvai
 • Aušinimas
 • Saulės energija, kuri yra nauja sritis, skirta didelį energijos taupymo potencialą užtikrinančių technologijų (kogeneracija, trigeneracija, saulės energijos kolektoriai ir koncentratoriai) vystymui.

Puiki SYSTEMA S.p.A. organizacinė struktūra užtikrina klientams visapusišką komercinę ir techninę paramą.

Nuo ‘tradicinės’ spindulinės technologijos iki naujausių energetikos raidos sprendimų, visi SYSTEMA produktai yra sukurti dideliam efektyvumui su akivaizdžiu energijos taupymu užtikrinti.

SYSTEMA S.p.A. - idealus partneris savo klientams!

www.systema.it

Plačiau apie gamintoją ir jo produkciją

Bendrovė IMPRESIND siūlo rinktis iš daugelio šildymo bei vėsinimo produktų ir sprendimų, kurie suprojektuoti ir sukurti siekiant patenkinti būtinybę kontroliuoti mikroklimatą pramoninėse ir visuomeninėse patalpose.

Organizuoto aukštos kvalifikacijos platintojų tinklo dėka daugelyje šalių klientui yra prieinami geriausi ir ekonomiškiausi sprendimai, nuolat turint omenyje mažas energijos sąnaudas ir aplinkosauginį sąmoningumą.

Bendrovės IMPRESIND mokslinių tyrimų ir plėtros padalinys nuolat tiria pažangius produktus ir sprendimus klientams, siekdamas pagrindinio tikslo – energijos suvartojimo sumažinimo ir mažų į atmosferą išmetamų teršalų kiekių.

Visi pagaminti produktai atitinka Bendrijos direktyvas ir atitinkamas technines normas, tai užtikrinant CE sertifikavimais ir atitikties deklaracijomis, kurias IMPRESIND išduoda kiekvienam produktui.

Bendrovė IMPRESIND gamina „tiesioginius dujinius šildymo prietaisus“, „šilumos atgavimo oro maišymo sistemas “ ir „vėsintuvus“. Siekiant labai aukšto kokybės lygio, visa produkcija yra PAGAMINTA ITALIJOJE, naudojantis naujausiomis technologijomis ir kvalifikuoto personalo darbu.

Naudodamasi specialia galinga skaičiavimo programa, bendrovė IMPRESIND gali analizuoti šilumos poreikius, investicijų atsipirkimą, galimybių studiją, sistemos projektą. Diegimą, paleidimą ir priežiūrą atlieka kvalifikuoti patyrę platintojai, kurie nuolat per mokymus yra informuojami apie naujoves.

Bendrovė IMPRESIND yra sertifikuota pagal UNI EN ISO 9001:2008.

Be to, IMPRESIND skiria ypatingą dėmesį naudojamų medžiagų pasirinkimui; iš tikrųjų, neatsitiktinai ji buvo pirmoji bendrovė, sukūrusi rėmus ir korpuso konstrukciją iš geriausių plastiko medžiagų ir naudodamasi naujausiais liejimo slegiant metodais.

www.impresind.com

Plačiau apie gamintoją ir jo produkciją

„Althermo“ yra nauja įmonė šilumokaičių pasaulyje, kurie yra skirti oro kondicionavimo, šaldymo, technologinių procesų aušinimo ir pramoninio aušinimo rinkoms. Turėdama gamyklą Italijos šiaurės rytuose, kuriuose tradiciškai gaminami šilumokaičiai, įmonė siūlo visiškai naują metodą, tarptautinės rinkos vertinimui ir patekimui į ją.

„Althermo“ buvo įkurta konkrečiu tikslu, siekiant pasiūlyti daugelio savo darbuotojų trisdešimties metų patirtį rinkai, kad galėtų suprojektuoti ir pateikti būtent tai, ko klientams reikia. Mūsų metodas - susitelkimas į paslaugas, kurias mes siūlome savo klientams. Nustatant tinkamiausią sprendimą, atsižvelgiame į montavimo tipą ir esant poreikiui prideriname gaminius pagal kliento specifikacijas.

Visą „Althermo“ asortimentą galime pateikti nestandandartine versija, kadangi visa mūsų techninė gamybos įranga yra lanksti. Papildomai prie visiems modeliams pasirinktos programinės įrangos mes taip pat galime pasiūlyti:

 • specialaus dydžio įrenginius
 • EE X įrenginius, skirtus pavojingoms zonoms
 • alternatyvias įtampas ir dažnius (pvz., 380 V / 60 Hz)
 • rėmus, pagamintus iš specialių medžiagų ar padengtus specialiomis dangomis
 • Šaltam orui pritaikytas konfigūracijas, kai įrenginiai turi veikti šaltame klimate iki -40 °C
 • tropiniam orui pritaikytas konfigūracijas, kai įrenginiai turi veikti karštame klimate iki +40 °C
 • specialią konstrukciją pramonės ir technologinių procesų srityse
 • specialią konstrukciją jūriniams įrenginiams, atitinkančią C5M apsaugos klasę

Įmonė yra struktūrizuota taip, kad galėtų stebėti projektus net ir po pardavimo jei klientas pageidauja. Mes galime pasiūlyti geriausią sprendimą bet kokiai problemai išspręsti per mūsų kompiuterizuotą pardavimų sistemą ir prireikus išsiųsti kvalifikuotus darbuotojus tiesiogiai iš mūsų biurų arba iš kitų įgaliotų centrų. Tai reiškia, kad mes galime pasiūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį rinkoje.

www.althermo.com

Plačiau apie gamintoją ir jo produkciją

Nuo 1965 m. „Kuhlmann Elektro-Heat“ gamina elektros šildymo elementus tiek nacionaliniam, tiek tarptautiniam pramonės sektoriui.

Pagrindinė mūsų specializacija yra statinių šildytuvų, konteinerių šildytuvų ir pramoninių šildymo antklodžių projektavimas ir gamyba. Ilgametės patirties dėka esame paviršinio šildymo, šildymo antklodėmis bei būgnų ir konteinerių šildymo rinkos lyderiai.

Per daugelį metų įgijome unikalių produktų plėtros įgūdžių ir esame vienas iš nedaugelio Danijos gamintojų, galinčių savo klientams pasiūlyti individualius mūsų pačių gaminamos produkcijos sprendimus.

Mūsų produkcija yra nuolat kontroliuojama, visos naudojamos medžiagos yra kruopščiai parenkamos - visa tai skirta tam, kad būtų užtikrinta aukščiausia gaminių kokybė.

Mūsų darbuotojai yra patyrę, puikiai išmano techninius dalykus. Glaudžiai bendraudami su savo klientais, užtikriname optimaliausius sprendimus. Joks darbas mums nėra per mažas ar per didelis.

Dėl augančios prekybos įvairiomis šildymo įrangos dalimis mes nuolat plečiame savo gaminių asortimentą.

Mes kuriame produktus, kurie tarnauja ilgiau!

www.kuhlmann-electroheat.com

Plačiau apie gamintoją ir jo produkciją

Patikimas, veiksmingas ir draugiškas aplinkai

Pagrindinė „Hecoclima“ V-Range ypatybė yra patikimumo ir ilgaamžiškumo garantija, suteikianti atitinkamus valdymo ir techninės priežiūros išlaidų sumažinimo privalumus.

Šios šalčio mašinos (čileriai) pasižymi kompaktišku dydžiu ir nedideliu svoriu, todėl yra ypač tinkamos nedidelėms patalpoms. Taip pat, dėl nedidelės vibracijos ir labai žemo triukšmo lygio šios šalčio mašinos (čileriai) yra naudojami ne tik pramonėje, bet ir buitinėms reikmėms (komfortiškas vėsinimas).

„V-Range“ užtikrina aukštą efektyvumą mažomis sąnaudomis ir dėl šių savybių yra ypač tinkamas naudoti gyvenamosiose patalpose.

Sutelkdama dėmesį į tokius jautrius klausimus kaip aplinkos tvarumas ir patenkindama ypatingus klientų poreikius, „Hecoclima“ taip pat sukūrė įrenginius su labai mažu globalinio klimato atšilimo potencialu (GWP), naudojančius Hfo-1234ze (GWP < 1) ir R290 (gamtinės dujos su GWP = 3).

Nors tokio tipo programos buvo sukurtos neseniai, „Hecoclima“ yra įgijusi vertingos patirties ir gali pasiūlyti realų visos sistemos efektyvumo ir ekologinio tvarumo derinį, o taip pat užtikrinti aukštą saugumo ir patikimumo lygį naudojant HFO1234ze ir, ypač propaną.

Plačiau apie gamintoją ir jo produkciją