Užsidegimas, darbštumas, intuicija, gebėjimas tobulėti pagal rinkos poreikius – pagrindiniai SYSTEMA S.p.A. bruožai. 1986 m. įkurta bendrovė yra viena iš lyderių pramoninio ir buitinio šildymo sistemų projektavimo bei gamybos srityje.

Pagal ISO 9001 standarto reikalavimus sertifikuotai SYSTEMA bendrovei yra svarbu technologija ir jos raida, todėl ji bendradarbiauja su universitetais ir kitomis kompetentingomis įstaigomis, kad pagerintų savo produkcijos kokybę, patikimumą ir saugumą.

Bendrovės turimos patalpos - 23 000 m2, iš kurių 7 000 m2 uždarų patalpų yra skirta gamybinei teritorijai, sandėliams, kabinetams, laboratorijai, susirinkimų / konferencijų ir ekspozicijų salėms.

Pardavimų tinklą sudaro 38 atstovybės Italijoje ir 32 platintojai visame pasaulyje.

Kitos SYSTEMA S.p.A. 1 500 m2 patalpos yra skirtos produkcijos atitikties vertinimams, moksliniams tyrimams ir eksperimentinei plėtrai, projektuotojų mokymo ir techninės pagalbos centrams.

Bendrovė taip pat turi gamyklą su nepriklausoma ir strateginių mokslinių tyrimų laboratorija Lenkijoje, kuri palengvina produkcijos realizaciją Rytų Europos šalyse.

„SYSTEMA myli gamtą“ - tai šūkis, geriausiai apibūdinantis bendrovės misiją: gamtos ir jos reiškinių, tokių kaip saulė ir ledas, šiluma ir šaltis, stebėjimas bei suvokimas. Tai mums suteikia galimybę gamtinių procesų pagrindu kurti aplinkai draugišką technologiją.

SYSTEMA produktų asortimentas yra suskirstytas į 4 sektorius:

  • Spinduliavimas: spindulinio šildymo produktai
  • Oras: oro šildytuvai
  • Aušinimas
  • Saulės energija, kuri yra nauja sritis, skirta didelį energijos taupymo potencialą užtikrinančių technologijų (kogeneracija, trigeneracija, saulės energijos kolektoriai ir koncentratoriai) vystymui.

Puiki SYSTEMA S.p.A. organizacinė struktūra užtikrina klientams visapusišką komercinę ir techninę paramą.

Nuo ‘tradicinės’ spindulinės technologijos iki naujausių energetikos raidos sprendimų, visi SYSTEMA produktai yra sukurti dideliam efektyvumui su akivaizdžiu energijos taupymu užtikrinti.

SYSTEMA S.p.A. - idealus partneris savo klientams!

www.systema.it

Systema produktų kategorijos

Systema produktai

EOLO B ROOFTOP – pažangiausias stoginis dujinis įrenginys, pritaikytas nenutrūkstamam darbui. Tai šilumos generatorius, kuris neužima vietos...
EOLO B AS – tai pažangiausias stoginis dujinis įrenginys, pritaikytas nenutrūkstamam darbui. EOLO B AS dujiniai oro šildytuvai, skirtingai n...
EOLO B V vertikalus dujinis oro šildytuvas yra skirtas vidutinio ir didelio dydžio patalpų šildymui ir pasirinktinai pagal versiją yra montu...
Pristatome italų gamintojo SYSTEMA S.p.A. keraminių infraraudonųjų spindulių šildytuvų seriją – SCR. SCR – tai šviesaus spinduliavimo infrar...
„Systema S.p.A“ pristato finansiškai patrauklią alternatyvą šiandieniniams įprastiniams šildymo sprendimams – „King“ dujinius radiatorius su...