Dujiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra efektyvi priemonė žmonių ir daiktų šildymui didelėse patalpose su aukštomis lubomis, patalpose su varstomais vartais, kur susidaro skersvėjai, priteka šaltas oras, arba kai patalpos yra nepakankamai apšildytos šilumine izoliacija ir šiluma greitai skv...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
INFRA BMAL - linijinis, aliuminizuoto plieno reflektoriai, virš 91% efektyvumas
INFRA 9 BMAL 18 18 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 1.9 m³/val., ilgis 9.35 m, svoris 98 kg, GARANTIJA 2 metai
INFRA 9 BMAL 18
18 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 1.9 m³/val., ilgis 9.35 m, svoris 98 kg, GARANTIJA 2 metai
INFRA 12 BMAL 28 28 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 2.96 m³/val., ilgis 12.26 m, svoris 124 kg, GARANTIJA 2 metai
INFRA 12 BMAL 28
28 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 2.96 m³/val., ilgis 12.26 m, svoris 124 kg, GARANTIJA 2 metai
INFRA 15 BMAL 35 35 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 3.7 m³/val., ilgis 15.15 m, svoris 148 kg, GARANTIJA 2 metai
INFRA 15 BMAL 35
35 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 3.7 m³/val., ilgis 15.15 m, svoris 148 kg, GARANTIJA 2 metai
INFRA 18 BMAL 45 45 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 4.76 m³/val., ilgis 18.05 m, svoris 176 kg, GARANTIJA 2 metai
INFRA 18 BMAL 45
45 kW šiluminė galia, gamtinių dujų (G20) sunaudojimas 4.76 m³/val., ilgis 18.05 m, svoris 176 kg, GARANTIJA 2 metai

Dujiniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra efektyvi priemonė žmonių ir daiktų šildymui didelėse patalpose su aukštomis lubomis, patalpose su varstomais vartais, kur susidaro skersvėjai, priteka šaltas oras, arba kai patalpos yra nepakankamai apšildytos šilumine izoliacija ir šiluma greitai skverbiasi iš patalpų. Dujiniai spinduliniai šildytuvai nešildo patalpos oro, jie skleidžia infraraudonuosius spindulius (šilumą), kuriuos sugeria patalpose esantys žmonės, grindys, įranga ir kiti esantys daiktai. Tokiu būdu nereikia sušildyti viso patalpos oro, juntama šiluma žmones pasiekia jau per kelias minutes ir tai leidžia pasiekti komfortiškas sąlygas nedidelėmis sąnaudomis, kur kitas šildymo būdas taptų itin brangus arba iš vis neįmanomas.

INFRA BM dujinių spindulinių šildytuvų šildymo galios diapazonas yra labai platus, atsižvelgiant į modelį, galima rinktis nuo 18 iki 45 kW, tuo tarpu efektyvumas siekia virš 91%. Šildytuvai yra tamsaus spinduliavimo – liepsna nėra matoma, skleidžiama šiluma yra „švelnesnė“ (mažiau intensyvi) nei šviesaus spinduliavimo šildytuvų. Šildytuvų skleidžiamus infraraudonuosius spindulius pirmiausiai sugeria daiktai esantys apačioje, o vėliau juos išspinduliuoja atgal į aplinką pamažu šildydami ir aplinkinį orą. INFRA BM šildytuvai naudojami pramoniniame, logistikos ir transporto sektoriuose, mažmeninėje ir didmeninėje prekyboje, automobilių pramonėje, sporto ir laisvalaikio centruose ir visose aukštose patalpose, kuriose reikia apšildyti tam tikrus plotus, pasiekti ir palaikyti reikiamą temperatūrą.

Linijiniai INFRA BM šildytuvai susideda iš 4-ių pagrindinių dalių: degiklio, vamzdžio, reflektoriaus ir ventiliatoriaus (1 pav.). Įrenginys sukonstruotas taip, kad degiklis ir ventiliatorius būtų priešingose ​​pusėse. Ventiliatorius sukuria neigiamą slėgį vamzdyje. Elektrodas uždega dujas, taip yra išgaunama ilga, „minkšta“ liepsna, kuri dega tolygiai uždarame plieniniame vamzdyje. Tokiu būdu vamzdis įkaista ir pradeda skleisti trumpųjų bangų infraraudonuosius spindulius, kurie sklinda erdve nešildydami oro. Reflektorius neleidžia spinduliams išsiskaidyti, jis spindulius sufokusuoja ir atspindėdamas juos nukreipia į apačią, ten kur šiluma yra reikalinga. Vamzdyje atvėsę degimo produktai ventiliatoriaus pagalba yra pašalinami laukan per dūmtakį-ortakį.

Degimo kamera pagaminta iš rūgštims atsparaus plieno, o reflektorius - iš poliruoto, nerūdijančio plieno AISI 430.

INFRA BM struktura 1

INFRA BM struktura 2

(1 pav.) Linijinio spindulinio šildytuvo INFRA BM struktūra

Galimos INFRA BM dujinių spindulinių šildytuvų versijos:

INFRA BMAL – INOX (nerūdijančio plieno) vamzdis ir aliuminizuoto plieno reflektorius.

INFRA BM – INOX (nerūdijančio plieno) vamzdis ir INOX (nerūdijančio plieno) reflektorius.

INFRA BM RBT – speciali versija su papildoma šilumine reflektoriaus izoliacija, skirta spinduliavimo efektyvumui padidinti, todėl gerai tinka šildyti itin aukštose patalpose (2 pav.)

INFRA RBT

(2 pav.) RBT reflektoriai su papildoma šilumine izoliacija

INFRA BM šildytuvai yra itin efektyvūs – didžioji dalis spinduliuojamos šilumos pasiekia esančius kūnus apačioje. Kai patalpoje oras nuolat keičiasi, varstomos durys ar vartai, dėl įšilusių grindų ir daiktų paviršiaus, šiluma atsistato greičiau. Dujinius spindulinius šildytuvus INFRA BM rinkitės tuomet, kai yra aukštos lubos ir reikia šildyti tam tikrą darbinį plotą, o visą patalpos orą šildyti yra netikslinga ir brangu.

Dujinius spindulinius šildytuvus INFRA verta rinktis, nes:

  • Skirti šildyti darbinius plotus, atskiras zonas didelėse ir aukštose patalpose. Šildytuvai padeda pasiekti ir palaikyti reikiamą temperatūrą, pagerina komfortą, šalina drėgmę, neleidžia vykti korozijos procesui ir kt.
  • Švarus, tylus ir efektyvus šildymas. INFRA BM šildytuvai veikia tyliai; nesukelia didelės oro cirkuliacijos, dėl kurios susidaro skersvėjai ir juda dulkių ir nešvarumų srautai; tinkamoje vietoje įrengti sukoncentruoja spindulius į reikiamą šildyti plotą, praktiškai nešildo oro.
  • Tolygus šilumos paskirstymas didelėse erdvėse. Specialus parabolės formos reflektorius tolygiai paskirsto šilumą ant šildomų paviršių.
  • Patvarūs, lengvai montuojami. Tvirti montavimo laikikliai (kronšteinai) leidžia šildytuvą pirmiausiai surinkti ant žemės, o paskui vientisą pakelti ir pakabinti.
  • Kokybės garantija – tai europietiškas gaminys, kurio techniniai parametrai atitinka deklaruojamas vertes, pažymėtas CE sertifikatu.
  • Plačios pritaikymo galimybės: pramoniniai pastatai, mažmeninės ir didmeninės prekybos patalpos, automobilių salonai ir plovyklos, autoservisai, dirbtuvės, sandėliai, angarai, paviljonai, sporto salės, baseinai, parodų ir susirinkimų salės, prekybos centrai, logistikos centrai ir visos patalpos su aukštomis lubomis, kuriose reikalingas atskirų darbo zonų šildymas.
INFRA BM dujiniai spinduliniai šildytuvai (Linijiniai)
Instrukcijos 5.4 MB
Atitikties deklaracijos 2.9 MB
Brošiūros 2.3 MB
AutoCAD brėžiniai 5.3 MB
SLIM valdymo pultas
Instrukcijos 405 KB