Elektrinis infraraudonųjų spindulių šildytuvas, universalus, skirtas naudoti lauke ir viduje (IP55), naudojama didelio efektyvumo halogeninė lempa, ilga lempos veikimo trukmė (5000 val.), momentinis veikimas, patvarus, su pakabinimo grandinėmis, 1200 W galia, ilgis 72.1 cm, su nuotolinio valdymo pultu, GARANTIJA 2 metai
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
IRIS - universalus, skirtas naudoti lauke ir viduje (IP55), naudojama didelio efektyvumo halogeninė lempa, ilga lempos veikimo trukmė (5000 val.), momentinis veikimas, patvarus, su pakabinimo grandinėmis
IRIS 867N 1800 W galia, ilgis 82.6 cm, GARANTIJA 2 metai
IRIS 867N
1800 W galia, ilgis 82.6 cm, GARANTIJA 2 metai
IRIS 866NRC 1200 W galia, ilgis 72.1 cm, su nuotolinio valdymo pultu, GARANTIJA 2 metai
IRIS 866NRC
1200 W galia, ilgis 72.1 cm, su nuotolinio valdymo pultu, GARANTIJA 2 metai
IRIS 867NRC 1800 W galia, ilgis 82.6 cm, su nuotolinio valdymo pultu, GARANTIJA 2 metai
IRIS 867NRC
1800 W galia, ilgis 82.6 cm, su nuotolinio valdymo pultu, GARANTIJA 2 metai

Italų gamybos infraraudonųjų spindulių šildytuvai IRIS yra universalūs, skirti darbo vietų arba atskirų zonų šildymui aukštose arba šaltose, blogai izoliuotose patalpose. Taip pat jais galima šildyti atskiras zonas ir lauke, jie yra apsaugoti nuo kritulių. Kompaktiški IRIS infraraudonųjų spindulių šildytuvai naudoja didelio efektyvumo halogenines lempas: iki labai aukštos temperatūros įkaitęs volframo siūlas skleidžia trumpuosius infraraudonuosius spindulius (nešildo oro), o specialios formos reflektorius juos sukoncentruoja ir perduoda didelį šilumos kiekį į reikiamą vietą. IRIS šildytuvų halogeninės lempos yra užpildytos inertinėmis dujomis, todėl jų veikimo trukmė yra ilgesnė. Vėliau lempą nesunkiai galima pakeisti, be to, ji nėra brangi.

Šildant visą patalpos orą sunaudojama daug energijos, tai gali būti labai neekonomiška, ypač jei patalpos aukštos ar blogai izoliuotos. Tokiu atveju verta rinktis spindulinius šildytuvus. Jie padės ženkliai sutaupyti, kadangi šildant darbo vietas nebus šildomas visas patalpos tūris, o tik tam tikra vieta. IRIS idealiai tinkami naudoti ir kaip pagalbiniai šildytuvai, kuomet darbo vietos yra šildomos nepakankamai. Kompaktiški elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai IRIS garantuos Jums minimalias elektros sąnaudas šildymui bei greitą investicijų grąžą.

Elektrinius spindulinius šildytuvus IRIS verta rinktis, nes:

 • Kokybiškas - pagamintas Italijoje. MO-EL kompanija daugiausiai savo šildytuvų eksportuoja į Vokietiją, kurios rinkoje yra taikomi vieni aukščiausių kokybės reikalavimų.
 • Galima naudoti lauke ir viduje. Šildytuvas turi IP55 apsaugos klasę, jis yra apsaugotas nuo dulkių ir vandens srauto; tinka dulkėtoms ir drėgnoms patalpoms.
 • Halogeninė lempa. Didelis efektyvumas, spinduliuojami trumpų bangų infraraudonieji spinduliai sklinda erdve praktiškai nešildydami oro, šildomi tik kūnai.
 • Ilga lempos veikimo trukmė - net 5000 val.
 • Momentinis veikimas - šiluma jaučiama jau po kelių akimirkų.
 • Patvarus - šildytuvas pagamintas iš patvaraus aliuminio bei nerūdijančio plieno.
 • Tolygus šilumos paskirstymas didelėse erdvėse - užtikrinamas specialaus parabolės formos reflektoriaus.
 • Tylus - neskleidžia jokio garso.
 • Plačios pritaikymo galimybės: gamybinės patalpos, sandėliai, fermos, šiltnamiai, garažai, kavinės, restoranai, barai, klubai, viešbučiai, parduotuvės, lauko terasos, balkonai, sodai, bažnyčios, ir kiti objektai.
 • Įvairūs tvirtinimo būdai: galima tvirtinti prie sienos, stovo, stulpo ar kabinti ant grandinių.
 • Nuotolinio valdymo pultas įeina į IRIS NRC šildytuvo modelio komplektaciją. Jis leidžia įrenginį įjungti/išjungti per atstumą.
Modelis: IRIS 866NRC
Montavimo kronšteinai, stovai, grandinės
KRON 868P Kronšteinas IRIS šildytuvų tvirtinimui prie stulpo
KRON 868P
Kronšteinas IRIS šildytuvų tvirtinimui prie stulpo
STOV 002473 Laisvai statomas trikojis stulpas
STOV 002473
Laisvai statomas trikojis stulpas