Kryptinės grotelės su judamosiomis mentėmis naudojamos tiekiamosios ir ištraukiamosios ventiliacijos sistemoje, kaip galinė ortakio vamzdžių ir ventiliacijos angų pastatų sienose dalis, pritaikytos montuoti tiesiai ant ortakio. Jos atidaromos ir uždaromos reguliuojant rankiniu būdu - ZSRR tipas arba...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Kryptinės grotelės su judamosiomis mentėmis naudojamos tiekiamosios ir ištraukiamosios ventiliacijos sistemoje, kaip galinė ortakio vamzdžių ir ventiliacijos angų pastatų sienose dalis, pritaikytos montuoti tiesiai ant ortakio. Jos atidaromos ir uždaromos reguliuojant rankiniu būdu - ZSRR tipas arba perjungimo mechanizmu - ZSRS tipas. Kliento pageidavimu, galima sumontuoti apsauginį tinklelį nuo paukščių, graužikų, didesnių teršalų (medžių lapų).


Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Mentės pagamintos iš aliuminio. Standartinis rėmas pagamintas iš cinkuoto plieno. Visos kryptinės grotelės yra padengtos standartine RAL9006 pilkos arba kitokios RAL spalvos milteline danga. Kliento pageidavimu rėmas gali būti pagamintas iš aliuminio arba nerūdijančio plieno. Esant elektrinio reguliavimo sistemai, pavarų skaičius priklauso nuo žaliuzių dydžio. Kryptinių grotelių sudėtyje yra plastikinių elementų, pritaikytų naudoti aplinkoje nuo -30 ° C iki + 80 ° C.

ZSR-n sieninės kryptinės grotelės
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 108 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB