Grotelės ALWP-1 yra skirtos pastatams, tokiems kaip viešbučiai ar konferencijų salės, kurių erdvėms keliami aukšti estetiniai standartai. Grotelės atlieka oro tiekimo ir ištraukimo funkciją. Jos yra montuojamos sienoje į iš anksto paruoštas montažines skyles. Grotelių rėme yra suformuoti reljefiniai...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Įmonės vadovas,
projektavimo konsultacijos
Gauti pasiūlymą

Grotelės ALWP-1 yra skirtos pastatams, tokiems kaip viešbučiai ar konferencijų salės, kurių erdvėms keliami aukšti estetiniai standartai. Grotelės atlieka oro tiekimo ir ištraukimo funkciją. Jos yra montuojamos sienoje į iš anksto paruoštas montažines skyles. Grotelių rėme yra suformuoti reljefiniai įspaudimai tvirtinti varžtais tiesiai ant sienos, tačiau priklausomai nuo rėmo rūšies rekomenduojama montuoti su papildomu montažiniu rėmu, kad nesimatytų montavimo žymių. Tvirtos konstrukcijos ALWP-1 yra atsparios mechaniniams pažeidimams ir tuo pačiu neprarandančios lengvumo (aliuminis) savybės, todėl jas galima montuoti sporto salėse.

Grotelių higienos pažymėjimas HK/K/0522/01/2016

Medžiaga ir kokybė

Grotelės yra pagamintos iš aliuminio ir padengtos milteline danga. Pagal kliento pageidavimą grotelės gali būti bet kurios RAL paletės spalvos miltelinės dangos. Standartinis grotelių rėmas yra iš tėjinio aliuminio profilio (T).

ALWP-1-30 oro tiekimo ir ištraukimo grotelės
Atitikties deklaracijos 859 KB
Katalogas 143 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB