Oro tiekimo blokas naudojamas pastatams vėdinti. Juos galima sumontuoti po langu, tarp palangės ir tiekiamą orą šildančio radiatoriaus. Įeinančio oro kiekį galima reguliuoti (iš vidaus). Iš išorės nuo lietaus uždengia sieninės oro tiekimo kryptinės grotelės su specialios formos žaliuzėmis ir apsaugi...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Dėmesio! SAW-POL gamintojo vėdinimo komponentų nesandėliuojame, visa šio tiekėjo produkcija yra gaminama pagal užsakymą ir pristatoma klientui tiesiai iš gamintojo sandėlio. Atsiprašome, tačiau dėl šios priežasties negalime priimti užsakymų pavienėms prekėms, užsakymus priimame tik didesniam SAW-POL produkcijos kiekiui.

Oro tiekimo blokas naudojamas pastatams vėdinti. Juos galima sumontuoti po langu, tarp palangės ir tiekiamą orą šildančio radiatoriaus. Įeinančio oro kiekį galima reguliuoti (iš vidaus). Iš išorės nuo lietaus uždengia sieninės oro tiekimo kryptinės grotelės su specialios formos žaliuzėmis ir apsauginiu tinkleliu. Ortakio jungtis gali būti su izoliacija arba į kasetę įstatytu (lengvai pakeičiamu) oro filtru. Dėl teleskopinės ortakio konstrukcijos jį galima priderinti pagal sienos storį. Vidinės grotelės parenkamos pagal patalpos paskirtį.

Oro tiekimo bloko higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Oro tiekimo blokas pagamintas iš cinkuoto plieno ir padengtas baltos spalvos RAL 9016 milteline danga Klientas gali pasirinkti ir kitą RAL paletės spalvos dangą ar įrenginį, specialiai pagamintą iš nerūdijančio plieno ir aliuminio.

NP oro tiekimo blokas
Atitikties deklaracijos 245 KB
Katalogas 172 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB