Oro tiekimo blokas naudojamas pastatams vėdinti. Juos galima sumontuoti po langu, tarp palangės ir tiekiamą orą šildančio radiatoriaus. Įeinančio oro kiekį galima reguliuoti (iš vidaus). Iš išorės nuo lietaus uždengia sieninės oro tiekimo kryptinės grotelės su specialios formos žaliuzėmis ir apsaugi...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Linas Skauminas

LT, EN
+370 671 56675

Projektų vadovas Gauti pasiūlymą

Oro tiekimo blokas naudojamas pastatams vėdinti. Juos galima sumontuoti po langu, tarp palangės ir tiekiamą orą šildančio radiatoriaus. Įeinančio oro kiekį galima reguliuoti (iš vidaus). Iš išorės nuo lietaus uždengia sieninės oro tiekimo kryptinės grotelės su specialios formos žaliuzėmis ir apsauginiu tinkleliu. Ortakio jungtis gali būti su izoliacija arba į kasetę įstatytu (lengvai pakeičiamu) oro filtru. Dėl teleskopinės ortakio konstrukcijos jį galima priderinti pagal sienos storį. Vidinės grotelės parenkamos pagal patalpos paskirtį.

Oro tiekimo bloko higienos pažymėjimas HK/K/0522/02/2016

Medžiagos ir kokybė

Oro tiekimo blokas pagamintas iš cinkuoto plieno ir padengtas baltos spalvos RAL 9016 milteline danga Klientas gali pasirinkti ir kitą RAL paletės spalvos dangą ar įrenginį, specialiai pagamintą iš nerūdijančio plieno ir aliuminio.

NP oro tiekimo blokas
Atitikties deklaracijos 815 KB
Katalogas 172 KB
Higienos sertifikatas 1.1 MB