MOBELO – tai numeris vienas mobilus vandenį garinantis oro vėsintuvas. MOBELO iš COLDPRO yra tobulas pasirinkimas ne tik konkrečių patalpos zonų vėsinimui ir vėdinimui, bet ir naudojimui atviroje erdvėje – lauke. Patvarūs, didelį svorį išlaikantys transportavimo ratukai (3 pav.) leidžia įrenginį nus...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
MOBELO - mobilus - su transportavimo ratukais, veikia vandens garinimo principu, išpūtimo grotelės automatiškai sukinėjasi į šonus bei rankiniu būdu aukštyn/žemyn, trijų greičių ašinis ventiliatorius, vienfazis pajungimas
MOBELO 08 Oro cirkuliacija 8000 m³/val., ventiliatoriaus galia 250/310/380 W, triukšmo lygis ≤62 dB(A), vandens talpa 57 l, vandens suvartojimas 8-10 l/val., svoris be vandens 31 kg, GARANTIJA 2 metai
MOBELO 08
Oro cirkuliacija 8000 m³/val., ventiliatoriaus galia 250/310/380 W, triukšmo lygis ≤62 dB(A), vandens talpa 57 l, vandens suvartojimas 8-10 l/val., svoris be vandens 31 kg, GARANTIJA 2 metai
Pasirinkite produkto modelį:

MOBELO – tai numeris vienas mobilus vandenį garinantis oro vėsintuvas. MOBELO iš COLDPRO yra tobulas pasirinkimas ne tik konkrečių patalpos zonų vėsinimui ir vėdinimui, bet ir naudojimui atviroje erdvėje – lauke. Patvarūs, didelį svorį išlaikantys transportavimo ratukai (3 pav.) leidžia įrenginį nusigabenti ir pasistatyti bet kurioje vietoje – užtenka įpilti vandens ir pajungti elektrą ir galite mėgautis gaiviu oru. Specialios išpūtimo grotelės turi galimybę automatiškai sukinėtis į šonus ir rankiniu būdu būti pakreipiamos aukštyn/žemyn, kad oro srautas visada būtų išpučiamas pageidaujama kryptimi. Visa tai valdyti paprasta su 10 m atstumu veikiančiu nuotolinio valdymo pultu. Valdiklis leidžia keisti ventiliatoriaus greitį (3-greičiai), išjungti vėsinimą ir atlikti kitas funkcijas (2 pav.). Visi valdymo nustatymai puikiai matosi dideliame ekrane, esančiame vėsintuvo viršuje (1 pav.).

MOBELO valdymo ekranas
1 pav.: vėsintuvo viršuje esantis ekranas

Vandenį garinančio oro vėsintuvo COLDPRO veikimo principas (4 pav.) yra energijos mainai tarp vandens ir oro. Vandeniui garuojant, ore esanti šiluma/energija yra sunaudojama vandeniui išgarinti, tai yra iš skystos būsenos vanduo virsta dujomis. Tokiu būdu tiekiamo oro temperatūra sumažėja, oras atvėsinamas 5-10°C laipsniais. Viena iš vėsintuvo funkcijų - neigiamų jonų generavimas leidžia pagerinti oro kokybę.

MOBELO valdymo pulto funkcijos
2 pav.: nuotolinio valdymo pulto funkcijos

MOBELO transportavimo ratukai
3 pav.: transportavimo ratukai leidžia nesunkiai perstumti įrenginį iš vienos vietos į kitą

Veikimo principasVeikimo principas
4 pav.: veikimo principas

COLDPRO vėsintuvai nenaudoja aplinkai žalingų dujų, tai – natūrali sistema, kuriai reikia tik vandens filtrams drėkinti ir nedidelio kiekio elektros energijos, skirto ventiliatoriaus darbui. Sumontuoti COLDPRO vėsintuvus yra paprasta, jų priežiūra yra minimali, o tarnavimo laikas labai ilgas. Taip yra dėl paprastos vėsintuvų konstrukcijos ir naudojamų kokybiškų detalių: variklis pagamintas iš aliuminio, su varinėmis apvijomis ir yra apsaugotas nuo vandens; korpusas padarytas iš tvirto plastiko; naudojami net 3 vnt. kokybiškų celiuliozinių filtrų – užtikrinančių aukštą išgarinimo efektyvumą; ypač ilgas vandens siurblio tarnavimo laikas.

Kai aplinkos temperatūra nėra aukšta ir nėra būtinybės vėsinti, COLDPRO gali nedrėkinti filtrų ir veikti ventiliavimo režimu komfortui užtikrinti. Bijantiems iš karto investuoti į pilną vėsinimo sistemą, mobilūs oro vėsintuvai MOBELO yra puikus pasirinkimas. Vėsinimas tapo daug paprastesnis su MOBELO oro vėsintuvais!

COLDPRO MOBELO oro vėsintuvus verta rinktis, nes:

  • MOBILUS VĖSINIMAS IR VĖDINIMAS PATALPŲ VIDUJE IR LAUKE – didelis oro srautas leidžia greitai ir efektyviai atvėsinti konkrečią patalpos zoną. Gali veikti ventiliavimo režimu. Tinka naudoti ir lauke.
  • DIDŽIAUSIAS KOMFORTAS: aplinka tampa malonesnė, padidėja produktyvumas.
  • LABAI TAUPUS, MAŽOS IŠLAIDOS. Įrengimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros kaštai yra labai maži, o nusidėvėjimo laikotarpis – labai ilgas (15-os kartų skirtumas palyginus su tradicine oro kondicionavimo sistema). Lyginant su oro kondicionavimo sistemomis, galima sutaupyti iki 50 %.
  • AUKŠTOS KOKYBĖS DALYS: variklis pagamintas iš aliuminio, su varinėmis apvijomis ir yra apsaugotas nuo vandens; korpusas padarytas iš tvirto plastiko; naudojami kokybiški celiulioziniai filtrai – užtikrinantys aukštą išgarinimo efektyvumą; ypač ilgas vandens siurblio tarnavimo laikas.
  • EKOLOGIŠKA IR NATŪRALI SISTEMA: MOBELO vėsintuvai yra visiškai saugūs naudoti ir nekenkia aplinkai, nes sistemoje nenaudojamos aplinkai žalingos šaldymo dujos. COLDPRO išgarinimo sistema visiškai natūraliai atvėsina orą: naudojamas tik vanduo, oras ir energija ventiliatoriaus darbui. Vandens bako talpa net 57 l.
  • NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS – patogu valdyti MOBELO oro vėsintuvus 10 m atstumu. Infraraudonųjų spindulių nuotoliniu valdikliu galima įjungti/išjungti: vėsintuvą, vėsinimo režimą, automatinį išpūtimo grotelių sukinėjimąsi į šonus. Valdikliu galima keisti ventiliatoriaus greitį (3 greičiai), nustatyti automatinį išsijungimą ir atlikti kitas funkcijas.
  • TAIKYMO SRITYS: mezgimo/siuvimo fabrikai; plastikinių medžiagų štampavimas; plastikinių plėvelių gamyba; knygų įrišimas; palapinės ir paviljonai; plieno, aliuminio ir jų lydinių gamyba; liejyklos ir liejimas slėgimu; gyvulininkystės ūkiai; gumos štampavimas; metalų apdirbimas; metalo dirbiniai ir mechaninės dirbtuvės; pramoninės skalbyklos; metalų suvirinimas; cheminių priemonių gamyba; pramoninis spausdinimas; pramoninis dažymas ir kita.

Vėsintuvų taikymas
5 pav.: COLDPRO oro vėsintuvų panaudojimas

Susijusios nuorodos

MOBELO mobilus garinis vėsintuvas
Instrukcijos 3.9 MB