1) Kai karštis didelis, produktyvumas mažėja. Atėjus vasarai visi darbuotojai kenčia didelį karštį pramoninėse patalpose, ypač sandėliuose ir gamybos salėse, kur, taip pat kaip ir biuruose, nėra oro kondicionierių. Oro temperatūra sandėlių viduje dažnai yra aukštesnė už lauko temperatūrą, o gamybos salėse situacija dar blogesnė, nes papildomą karštį skleidžia gamybos įrenginiai. Karštis sukuria priešišką darbo aplinką, mažina produktyvumą ir didina sveikatos sutrikimų pavojų. Pirmas į galvą šovęs sprendimas šioje situacijoje būtų pamėginti išvėdinti patalpas atidarius duris ir langus. Vis dėlto dažnai toks sprendimas nėra efektyvus, kadangi lauko karštis nesuteikia laukto efekto, ypač jei nesukeliamas oro judėjimas. „Būtų puiku, jei gaivus vėjas pakeistų šį karštą orą“, – sako darbuotojai.

2) Problema. Kaip efektyviai, neteršiant aplinkos ir be didelių investicijų atvėsinti dideles ir erdvias patalpas? Sprendimas: vėsinimas pasitelkiant vandens garavimo procesą. Šis sprendimas leidžia pakeisti pastate esantį orą įleidžiant į vidų šviežią filtruotą orą, kuris tuo pačiu yra 5-10°C vėsesnis už lauko temperatūrą. Taip panaudotas karštas oras patalpų viduje pakeičiamas švariu ir vėsiu oru.

3) Kaip vyksta vėsinimas pasitelkiant vandens garavimo procesą? Patalpų vėsinimas naudojant vandenį garinančias oro vėsinimo sistemas vyksta taip: šiltas lauko oras pirmiausiai praeina pro drėgnus filtrus ir jis atiduoda savo šiluminę energiją, kuri panaudojama vandens išgarinimui. Tada šis oras dideliais kiekiais įpučiamas pastato vidun naudojant ventiliatorius. Tokiu būdu viduje esantis oras yra nuolat keičiamas vėsesniu ir grynu lauko oru. Šis procesas duoda laukiamus oro pokyčius darbo aplinkoje, o „jūros vėjelis“ sukuria jaukią aplinką darbui.

4) „Impresind“ vandenį garinanti oro vėsinimo sistema tausoja aplinką. Ši sistema yra ekologiška, ji naudoja ne šaldymo dujas, o vandenį ir nedidelį kiekį elektros energijos ventiliatoriaus darbui.

5) Vieno įrenginio einamosios išlaidos siekia maždaug 5 Lt per dieną. Įrenginio montavimas yra paprastas ir pigus, be to, reikalingai ventiliacijai galima naudoti langus ir duris ir taip pasiekti oro pokyčių. Jei nenorite ar neįmanoma atidaryti durų ir langų, galima sumontuoti mechaninį oro ištraukėją, kad patalpos būtų vėdinamos ir oras pasikeistų.

Vandenį garinanti oro vėsinimo sistema yra darbuotojų gerovės darbe ateitis.