COLDPRO ELO S oro vėsintuvai yra specialiai sukurti sparčiam ir efektyviam nedidelių patalpų arba atskirų zonų vėsinimui bei vėdinimui. Šie kompaktiški vėsintuvai komplektuojami kartu su sieniniu perėjimu-ortakiu ir išpūtimo grotelėmis. ELO S turi šoninį išpūtimą ir yra lengvai ir greitai sumontuoja...
Susidomėjote šia preke? Susisiekite su mumis:

Arvydas Palivonas

LT, RU, EN
+370 601 74426

Pardavimų atstovas Vilniaus, Ukmergės, Utenos, Kaišiadorių ir Varėnos regionams Gauti pasiūlymą

Andrius Lekarevičius

LT, RU, EN
+370 606 11865

Pardavimų atstovas Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Telšių, Klaipėdos, Tauragės, Marijampolės ir Alytaus apskritims Gauti pasiūlymą
Paspauskite modelį: pateikiama techninė informacija, priedai
ELO S/ColdPRO - skirtas vėsinti nedideles patalpas, veikia vandens garinimo principu, montuojamas ant sienos ar lango - šoninis išpūtimas, išpūtimo grotelės automatiškai sukinėjasi į šonus bei rankiniu būdu aukštyn/žemyn, trijų greičių ašinis ventiliatorius
ELO 03S Oro cirkuliacija 3000 m³/val., ventiliatoriaus statinis slėgis 60 Pa, ventiliatoriaus galia 130 W, triukšmo lygis ≤59 dB(A), vandens talpa 20 l, vandens suvartojimas 5-8 l/val., automatinis vandens paėmimas, svoris (be vandens / su vandeniu) 27/52 kg, vienfazis pajungimas, GARANTIJA 2 metai
ELO 03S
Oro cirkuliacija 3000 m³/val., ventiliatoriaus statinis slėgis 60 Pa, ventiliatoriaus galia 130 W, triukšmo lygis ≤59 dB(A), vandens talpa 20 l, vandens suvartojimas 5-8 l/val., automatinis vandens paėmimas, svoris (be vandens / su vandeniu) 27/52 kg, vienfazis pajungimas, GARANTIJA 2 metai
Pasirinkite produkto modelį:

COLDPRO ELO S oro vėsintuvai yra specialiai sukurti sparčiam ir efektyviam nedidelių patalpų arba atskirų zonų vėsinimui bei vėdinimui. Šie kompaktiški vėsintuvai komplektuojami kartu su sieniniu perėjimu-ortakiu ir išpūtimo grotelėmis. ELO S turi šoninį išpūtimą ir yra lengvai ir greitai sumontuojami ant sienos ar per langą. Pastato viduje matomos tik dailios išpūtimo grotelės, kurios automatiškai sukinėjasi į šonus ir rankiniu būdu gali būti pakreipiamos į viršų arba apačią – oro srautui į reikiamą vėsinti vietą nukreipti. Išpūtimo grotelių dešinėje pusėje yra valdymui skirtos LED indikacijos - vėsintuvus paprasta valdyti su nuotolinio valdymo pultu: įjungti/išjungti, keisti ventiliatoriaus greitį (3-greičiai), išjungti vėsinimą, pakeisti vandenį ir atlikti kitas funkcijas.

Vandenį garinančio oro vėsintuvo COLDPRO veikimo principas (1 pav.) yra energijos mainai tarp vandens ir oro. Vandeniui garuojant, ore esanti šiluma/energija yra sunaudojama vandeniui išgarinti, tai yra iš skystos būsenos vanduo virsta dujomis. Tokiu būdu tiekiamo oro temperatūra sumažėja, oras atvėsinamas 5-10°C laipsniais. Tuo pat metu vyksta nuolatinis patalpų vėdinimas - užtikrinama gryno oro kaita, patalpose esantis karštas oras su teršalų dalelėmis yra pašalinamas, išstumiamas ir pakeičiamas švariu ir atvėsintu lauko oru. Sveikesniam ir švaresniam orui užtikrinti ELO S turi automatinio išsivalymo funkciją, kurios dėka vanduo yra pakeičiamas kas keletą valandų.

Veikimo principasVeikimo principas
1 pav.: veikimo principas

COLDPRO vėsintuvai nenaudoja aplinkai žalingų dujų, tai – natūrali sistema, kuriai reikia tik vandens filtrams drėkinti ir nedidelio kiekio elektros energijos, skirto ventiliatoriaus darbui. Sumontuoti COLDPRO vėsintuvus yra paprasta ir nebrangu, jų priežiūra yra minimali, o tarnavimo laikas labai ilgas. Taip yra dėl paprastos vėsintuvų konstrukcijos ir naudojamų kokybiškų detalių: korpusas pagamintas iš 0.7 mm galvanizuotos skardos, kuriai atliktas kokybiškas miltelinis dažymas; variklis pagamintas iš aliuminio, su varinėmis apvijomis ir yra apsaugotas nuo vandens; maksimaliam išgarinimui naudojami aukšto efektyvumo celiulioziniai filtrai; ypač ilgas vandens siurblio tarnavimo laikas.

Kai aplinkos temperatūra nėra aukšta ir nėra būtinybės vėsinti, vėsintuvas gali būti naudojamas ventiliavimo režimu – nedrėkinti filtrų ir į patalpas tiekti tiesiog gryną lauko orą komfortui užtikrinti. Su COLDPRO vėsinimas tapo paprastas!

COLDPRO ELO S oro vėsintuvus verta rinktis, nes:

  • SUKURTAS VĖSINTI NEDIDELES PATALPAS, ATSKIRAS ZONAS – nuolat pučiamas atvėsintas oro srautas efektyviai išstumia karštį iš patalpų. Vėsina ir ventiliuoja, tiekia 100% išfiltruotą šviežią orą.
  • DIDŽIAUSIAS KOMFORTAS: Padidėja produktyvumas, aplinka tampa malonesnė. Užtikrinama nuolatinė oro kaita, pašalinami mikrobai ir teršalų dalelės. Grynas ir švarus oras padeda išvengti nesveikų patalpų sindromo ir mažina sveikatos sutrikimų pavojų šiltuoju/karštuoju metų laikotarpiu.
  • LABAI TAUPUS, MAŽOS IŠLAIDOS. Įrengimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros kaštai yra labai maži, o nusidėvėjimo laikotarpis – labai ilgas: 15-os kartų skirtumas palyginus su tradicine oro kondicionavimo sistema, sutaupoma iki 50 %.
  • AUKŠTOS KOKYBĖS DALYS: nerūdijantis galvanizuotos skardos korpusas, dažytas milteliniu būdu; naudojami kokybiški celiulioziniai filtrai – užtikrinantys aukštą išgarinimo efektyvumą ir ilgą tarnavimo laiką; vandeniui atsparus variklis pagamintas iš aliuminio, su varinėmis apvijomis; ilgaamžis vandens siurblys.
  • EKOLOGIŠKA IR NATŪRALI SISTEMA: ELO vėsintuvai yra visiškai saugūs naudoti ir nekenkia aplinkai, nes sistemoje nenaudojamos aplinkai žalingos šaldymo dujos. COLDPRO išgarinimo sistema visiškai natūraliai atvėsina orą: naudojamas tik vanduo, oras ir energija ventiliatoriaus darbui. Vandens rezervuare vanduo pakeičiamas automatiškai kas keletą valandų, taip užtikrinant apsaugą nuo pavojingų bakterijų, tokių kaip Legionella.
  • NUOTOLINIO VALDYMO PULTAS – patogu valdyti ELO oro vėsintuvus: valdikliu galima įjungti/išjungti vėsintuvą, keisti ventiliatoriaus greitį (3 greičiai), įjungti automatinį išpūtimo grotelių sukinėjimąsi į šonus, pakeisti vandenį ir atlikti kitas funkcijas.
  • COLDPRO VĖSINTUVŲ TAIKYMO SRITYS: mezgimo/siuvimo fabrikai; plastikinių medžiagų štampavimas; plastikinių plėvelių gamyba; knygų įrišimas; palapinės ir paviljonai; plieno, aliuminio ir jų lydinių gamyba; liejyklos ir liejimas slėgimu; gyvulininkystės ūkiai; gumos štampavimas; metalų apdirbimas; metalo dirbiniai ir mechaninės dirbtuvės; pramoninės skalbyklos; metalų suvirinimas; cheminių priemonių gamyba; pramoninis spausdinimas; pramoninis dažymas ir kita.

Vėsintuvų taikymas
2 pav.: COLDPRO oro vėsintuvų panaudojimas

Susijusios nuorodos

Pasirinkite produkto modelį: