Pagaminta ItalijojeDaugelis įmonių, bandydamos tapti konkurencingesnėmis, pradėjo importuoti Kinijoje pagamintus produktus. Tačiau labai žema kiniškų produktų kaina dažnai reiškia prastą kokybę ir paslėptas išlaidas, kurios, bėgant laikui, neigiamai veikia sistemos priežiūros ir einamąsias išlaidas. Ar esate tikri, kad Kinijoje pagamintas produktas yra gera investicija? Kodėl „Impresind“ produktas, 100% sukurtas ir pagamintas Italijoje, yra geriausias pasirinkimas?

1) Aptarnavimas iki pardavimo. Galite pasikliauti kvalifikuotų projektuotojų patarimais – jie padės išsirinkti geriausiai poreikius tenkinantį produktą šildymui ir vėsinimui, visada atitinkantį Europoje taikomus standartus ir taisykles. „Impresind“ teikia techninę pagalbą savo klientams ir padeda išsirinkti labiausiai jiems tinkantį sprendimą kurdami optimaliai veikiančias sistemas ir produktus, kurie atitiktų galutinio vartotojo poreikius. Kvalifikuotas personalas padeda optimizuoti investicijas nešvaistant pinigų!

2) Garantinis aptarnavimas. Nusipirkę „Impresind“ produktą galite pasikliauti tiesioginiu aptarnavimu ir gamintojo, kuris turi 360° žinių apie produktą, garantija. Tam tikrais atvejais „Impresind“ gali įvertinti situaciją ir patobulinti savo gaminius, kad klientai gautų maksimalią naudą iš įsigytos sistemos. Jei problema skubi, tuomet net laiko zonos nesukliudys jos spręsti! Techninės pagalbos darbuotojai atsako per trumpą laiką ir suteikia garantijas, kad Jūsų turimos sistemos visada efektyviai dirbtų. Jokių ištisas savaites trunkančių gedimų! Visada galima rasti atsarginių dalių. Kalbant apie techninę priežiūrą, „Impresind“ atsarginės dalys visada pasiekiamos labai greitai.

3) Taikomos taisyklės ir reglamentai. Tam, kad Europos Bendrijoje sukurtas ir pagamintas produktas patektų į rinką, jis turi praeiti griežtą patikrą ir kontrolę. Tik tuomet jis yra pažymimas CE ženklu. Šis ženklas yra garantija Europos pirkėjui, kad šis gali drąsiai pirkti pažymėtą produktą nepatirdamas nenumatytos rizikos.

4) Pažangi technologija. Mokslinių tyrimų ir plėtros skyrius vertas pasididžiavimo. Kiekvieną dieną jame atliekami tyrimai siekiant patobulinti sprendimus ir tiekti klientams produktus, pasižyminčius pažangia technologija, našumu ir patikimumu. „Impresind“ pirmauja pagal pardavimus Italijoje – vėsinimo produktai prieinami su naujoviška BUS tinklų jungties technologija, leidžiančia valdyti vėsinimo sistemą iš savo darbo vietos. Visa naudinga informacija apie produktą pasiekia tiesiogiai Jūsų kompiuterį dėl produktų tinklo jungties.

5) Esame europiečiai. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus argumentas yra tas, kad pirkdami Italijoje pagamintus produktus, jūs remiate Europos ekonomiką ir padedate kurti geresnę ateitį būsimoms kartoms.